Druga część Nie otwieraj oczu

Czy druga część Nie otwieraj oczu również pojawi się na ekranach? Tego z pewnością chcieliby wszyscy fani nie tylko twórczości Josha Malermana, ale także wielbiciele produkcji, opartej na jego książce. Tym samym warto tutaj przypomnieć, że ekranizacja Nie otwieraj oczu dostępna jest na platformie Netflix, gdzie okazała się ogromnym hitem. W roli głównej widzowie mają okazję podziwiać Sandrę Bullock. Zainteresowanie kontynuacją filmowych losów bohaterki nie wzięło się znikąd. Ponieważ już 21 lipca na światowym rynku pojawi się książka Malermana pt. Malorie. I jest to nic innego, jak ciąg dalszy Nie otwieraj oczu. Nic więc dziwnego, że w sieci zaczęło huczeć od plotek, jakoby powstała też druga część filmu. W dodatku atmosferę podgrzewa sam pisarz.

Druga część Nie otwieraj oczu

Druga część Nie otwieraj oczu – kilka słów od pisarza

Sam Josh Malerman tak oto wypowiedział się ostatnio na temat potencjalnej ekranizacji Malorie:

Nie mogę zdradzić wiele, ale mogę powiedzieć, że projekt jest na etapie rozwoju. Ta cała atmosfera tajemnicy jest czasem dziwna, ale nie przeszkadza mi to.

Wszystko więc wskazuje na to, że negocjacje z platformą Netflix ciągle trwają. A biorąc pod uwagę fakt, że pierwsza część cieszyła się ogromnym zainteresowaniem widzów, fani produkcji mogą spodziewać się także drugiej części.

O czym zaś opowiada książka Malorie? Akcja powieści dzieje się dwanaście lat po wydarzeniach z pierwszego tomu. Tytułowa bohaterka nadal stara się przetrwać wraz ze swoimi dziećmi w świecie, gdzie jedyną szansą na przeżycie jest zasłonięcie oczu. Poza tym wkrótce odkrywa, że ktoś, kto był jej bliski, prawdopodobnie nadal żyje. Wtedy też Malorie staje przed dylematem – kierować się surowymi zasadami, które zapewniły jej przetrwanie, czy po raz kolejny wyruszyć w mrok, w poszukiwaniu zaginionego.

Dajcie nam koniecznie znać, czy druga część Nie otwieraj oczu to produkcja, którą obejrzycie. Tymczasem wszystkich zainteresowanych powieścią Nie otwieraj oczu, odsyłamy tutaj. Poza tym poniżej prezentujemy wam zapowiedź filmowej adaptacji tej powieści. Widzieliście produkcję?