PolecamyPromocje

Darmowa dostawa Paczką w Ruchu w TaniaKsiazka.pl, czyli największe bestsellery nawet za 22 zł!

Największe książkowe hity ostatnich dni, takie jak Sztuka kochania, Enklawa czy Manwhore +1 będzie można kupić nawet w cenie 22 zł! Będzie to możliwe dzięki nowej, fantastycznej promocji w TaniaKsiazka.pl. Na wszystkie, ale to absolutnie wszystkie książki w dniach 13 – 21 marca 2017 roku obowiązuje darmowa dostawa z opcji: Paczka w Ruchu. To wspaniała okazja, żeby zapełnić wiosenną półkę z książkami! Zamawiając książkę nie zapomnijcie wskazać opcji: Paczka w Ruchu.

Darmowa dostawa Paczką w Ruchu przez cały tydzień!

Przeglądanie TanioKsiążkowej szafy z książkami warto zacząć w tym miejscu. Znajdziecie tutaj nie tylko szczegóły dotyczące promocji z darmową dostawą Paczką w Ruchu, ale także wielką, pękatą listę największych bestsellerów. Wśród nich nowości, zapowiedzi, książki, które szczególnie polecamy i w które warto się zaopatrzyć podczas dni objętych promocją. Znajdziecie tu takie tytuły jak: Był sobie pies, Strażnicy światła, Food Pharmacy, Już mnie nie oszukasz i wiele wiele innych największych książkowych hitów. Korzystajcie, przeszukujcie, wiele z nich kupicie za 22 -25 zł! Pamiętajcie: promocja trwa od 13-21 marca 2017!

Wśród TanioKsiążkowych wspaniałości są wszystkie możliwe gatunki literackie w tym: kryminały, reportaże, literatura piękna, poradniki, książki obyczajowe, romanse. A oprócz tego także literatura New Adult, Young Adult, fantastyka, książki dla dzieci, podręczniki. Ale uwaga: promocja obowiązuje także na zabawki, plakaty, multimedia w tym gry komputerowe, płyty z muzyką. Po prostu:  wszystko, co tylko można znaleźć na TaniaKsiazka.pl!

Szczegóły dotyczące promocji znajdziecie także tutaj.