Emigracja - kup na TaniaKsiazka.pl

Emigracja - kup na TaniaKsiazka.plDebiutancka książka Malcolma XD to bez wątpienia doskonała wiadomość dla wszystkich fanów twórcy. Przewidywana data premiery najnowszego projektu pt. Emigracja to 15 maja 2019 roku, jednak termin ten może ulec nieco zmianie. Malcolm XD w ciągu ostatnich kilku lat opublikował w Internecie kilkadziesiąt krótkich opowiadań. Dzięki nim zgromadził ponad dwa miliony odbiorców. Tym samym warto wspomnieć, że to spod jego klawiatury wyszła kultowa już historia o Ojcu wędkarzu, która doczekała się nawet ekranizacji. Scenariusz do Fanatyka napisał sam Malcolm XD. Reżyserią zajął się Michał Tylka, a w filmie zagrali m.in. Piotr Cyrwus, Marian Dziędziel, Jan Nowicki czy Anna Radwan. Jeśli zatem dopiero pierwszy raz słyszycie o tym twórcy, dziś jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Debiutancka książka Malcolma XD – kilka słów o fabule

Prezentowana dziś książka opowiada o młodym człowieku, który ukończył małomiasteczkowe liceum. W związku z tym decyduje się na zarobkowy wyjazd do Wielkiej Brytanii. Autor, w charakterystyczny „pastowy” sposób, opowiada o jednym z najważniejszych polskich zjawisk społecznych ostatnich dekad. Ponieważ, jak się okazuje, zjawisko to do tej pory nie zostało w wyczerpujący sposób przedstawione w rodzimej literaturze. Tym samym czytelnicy znajdą tu opowieść o dorastaniu w powiatowej Polsce, obfitującej w przygody trasie do Londynu czy samym życiu emigranta. Ponadto to także historia o tirowcach, cygańskich handlarzach kamperami, anarchistach-squattersach czy recydywistach, ukrywających się przed polskim wymiarem sprawiedliwości. Poza tym odbiorcy znajdą tu również wzmianki o rosyjskich oligarchach, zubożałej angielskiej arystokracji, stulejarzach i klubach go-go.

Jednym słowem jest tu wszystko, co zainteresuje nawet najbardziej wymagającego odbiorcę. Jeśli zatem chcielibyście poznać fenomen Malcolma XD, jego najnowszy projekt jest do tego najlepszą okazją. Przypominamy, że debiutancka książka Malcolma XD pt. Emigracja będzie dostępna w sprzedaży od 15 maja bieżącego roku. Musicie jednak wziąć pod uwagę fakt, że dzień premiery może jeszcze nieznacznie się zmienić.

Prezentowaną dziś książkę znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!