Do wszystkich chłopców, których kochałam dostępna w TaniaKsiążka.pl

Netflix opublikował zwiastun nowego filmu dla młodzieży. Do wszystkich chłopców, których kochałam jest ekranizacją bestsellerowej powieści Jenny Han. Film w reżyserii Susan Johnson będzie miał swoją premierą 17 sierpnia.

Jenny Han jest cenioną i znaną pisarka amerykańską. Jej książki dla młodzieży szybko trafiają na listy bestsellerów New York Timesa.

Do wszystkich chłopców, których kochałam – zarys fabuły

Główna bohaterka, nastoletnia Lara Jean, właśnie zaczyna naukę w klasie maturalnej.

Dziewczyna ma dwie siostry: starszą, która właśnie wyjechała na studia do Szkocji i młodszą, która marzy o psie i próbuje z całych sił przekonać ojca do przygarnięcia czworonoga.

Siostry kilka lat temu straciły matkę, teraz samotnie wychowuje je ojciec.

Lara Jean ma swój sposób na leczenie złamanego serca. Do chłopaków, w których była zakochana, nawet platonicznie, pisze listy miłosne, ale nigdy ich nie wysyła. Skrzętnie ukrywa korespondencję w pudle na kapelusze, które kiedyś dostała od matki. W listach, które nigdy nie miały zostać wysłane, dziewczyna szczerze opisuje, co czuje.

W pewnym momencie pudło znika w tajemniczych okolicznościach, a listy, jak się można spodziewać, zostają wysłane do adresatów. Wszyscy chłopcy, których kiedyś kochała Lara Jean, wśród nich także były chłopak jej starszej siostry, dostają korespondencję.

Życie dziewczyny staje na głowie. Nie dość, że po upokorzeniu musi pokazać się w szkole, to jeszcze musi jakoś zaradzić tej sytuacji. Jesteście ciekawi, co z tego wyniknie? Tego dowiecie się z książki.

Do wszystkich chłopców, których kochałam – przeczytaj zanim obejrzysz

Książka Do wszystkich chłopców, których kiedyś kochałam jest pierwszą częścią trylogii. Warto ją przeczytać, zanim obejrzycie film. Kolejne części serii: P.S. I Still Love You i Always and Forever, Lara Jean nie doczekały się jeszcze polskich wydań.

17 sierpnia, nakładem Wydawnictwa Kobiecego, na półki księgarń trafi nowe wydane Do wszystkich chłopców, których kiedyś kochałam z filmową okładką. Książkę znajdziecie tutaj.

Jeżeli jesteście ciekawi, jak prezentuje się zwiastun ekranizacji, to znajdziecie go poniżej: