Drań z Manhattanu to książka, którą wspólnymi siłami stworzyły Vi Keeland oraz Penelope Ward. Powieść na polskim rynku będzie dostępna od 30 czerwca 2018 roku i przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej oraz historii erotycznych. Wypieki na twarzach gwarantowane, bo nikt dziś nie ma wątpliwości, że wszystko, czego dotknie się Keeland, zamienia się w gorącą opowieść. Jej twórczość cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Natomiast książki, które publikuje, w błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów. Tym razem do współpracy przy najnowszej historii zaprosiła Penelope Ward, prezenterkę wiadomości, która stawia pierwsze kroki w świecie literatury. Koniecznie sprawdźcie owoc ich pracy!

Drań z Manhattanu – elektryzująca opowieść, która rozgrzeje was do czerwoności

Głównym bohaterem powieści jest Graham J. Morgan. Chociaż mężczyzna ma dopiero 29 lat, już został uznanym biznesmenem. Jego firma świetnie prosperuje na rynku i stale się rozwija. Morgan w swoim życiu nie ma jednak zbyt wiele wolnego czasu. Całkowicie oddał się nauce i pracy, co z resztą owocuje świetnymi wynikami jego biznesu.

Soraya Venedetta spotyka go przez przypadek w metrze. Krągła włoszka z niewyparzonym językiem i oryginalną fryzurą doskonale zdaje sobie sprawę, że może jedynie o nim pomarzyć. Tak, był przystojny, miał niezwykle seksowny, niski głos, władzę i pieniądze. Jednak zachowywał się arogancko i despotycznie. Z drugiej jednak strony, nie miałaby nic przeciwko bliższemu poznaniu pięknego drania. Szanse na to były jednak bliskie zeru. Do czasu, kiedy Soraya znalazła jego zgubiony w metrze telefon.

Graham J. Morgan doznaje szoku, gdy na telefonie odkrywa zdjęcia nieznajomej piękności. Widać na nich fantastyczny dekolt, śliczne nogi i wyjątkowo zgrabny tyłek. A potem okazuje się, że dziewczyna ma także długie, lśniące włosy, słodką twarz anioła i iście diabelski temperament. I jednym celnym zdaniem burzy jego spokój na długo.

Przypominamy, że książka pt. Drań z Manhattanu będzie dostępna od 30 czerwca bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy!