Dobre żony - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Dobre żony to doskonała propozycja dla wszystkich wielbicielek twórczości Louisy May Alcott. Ponieważ prezentowana dziś książka to ilustrowana kontynuacja przygód bohaterek, znanych czytelniczkom z książki pt. Małe kobietki. Tym samym powody do zadowolenia mają także odbiorczynie, które interesują się literaturą piękną oraz beletrystyką. Jedno jest pewne, książka cieszy się wciąż ogromnym zainteresowaniem na całym świecie nie bez powodu. Na polskim rynku ilustrowana wersja będzie dostępna w sprzedaży już od 15 stycznia 2020 roku. Jesteście ciekawe, co tym razem wydawcy przygotowali wiernym fankom autorki? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Dobre żony - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Dobre żony – dalsze losy uwielbianych bohaterek

W tej przepięknie ilustrowanej książce czytelniczki poznają dalsze losy czterech sióstr. Poważnej Meg, roztrzepanej Jo, łagodnej Beth i wytwornej Amy. Od pierwszej części minęło już kilka lat i młode dziewczęta powoli wkraczają w inny świat, dorośleją i zmieniają się. Wspólnie przeżywają smutki, rozczarowania, a nawet tragedie. Jednak w ich życiu nie zabraknie im także radosnych i szczęśliwych chwil.

A ponieważ są tu cztery bohaterki, czytelniczki poznają też cztery różne drogi życiowe. Jednak zanim historia znów ruszy, najpierw odbiorczynie udadzą się na ślub Meg. Do tego nie zabraknie, jak zawsze, plotkowania o rodzinie Marchów. Na wypadek, gdyby któraś ze starszych czytelniczek uważała, że w historii tej zbyt wiele mówi się o „miłości”, można tylko powtórzyć słowa pani March: Czegóż innego można się spodziewać, kiedy w domu są cztery wesołe dziewczęta, a nieopodal pełen werwy, młody sąsiad?

Przypominamy, że książka pt. Dobre żony w wersji ilustrowanej będzie dostępna w sprzedaży na naszym rynku od 15 stycznia 2020 roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury pięknej i wielbicielkom twórczości Louisy May Alcott. Jeśli do tej pory nie było wam po drodze z książkami tej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś macie do tego idealną okazję. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Tutaj znajdziecie pierwszą część, również ilustrowaną, przygód czterech sióstr pt. Małe kobietki. Sprawdźcie!