Dom DursleyówDom Dursleyów kojarzy z pewnością każdy Potteromaniak. Ostatnio do sieci trafiły informacje, że budynek przy Privet Drive 4 zostanie wystawiony na sprzedaż. Jeśli ktoś nie do końca wie, o co chodzi z tym słynnym miejscem, już wyjaśniamy. Jest to dom, w którym znajduje się komórka pod schodami, gdzie mieszkał Harry Potter będąc u swoich kuzynów. To wnętrze tego budynku pojawiało się w filmie za każdym razem, kiedy wymagał tego scenariusz.

Teraz Dom Dursleyów może nabyć każdy…

…kto oczywiście posiada odpowiednie fundusze. Budynek został wyceniony na 475 tysięcy funtów. Poza tym potrzebuje on gruntownego remontu. Ostateczny koszt będzie więc większy. Dom posiada trzy sypialnie oraz, oczywiście, nietkniętą komórkę pod schodami, która pojawiała się w filmie Harry Potter. Warto dodać, że sam budynek nie znajduje się tak naprawdę przy ulicy Privet Drive 4. Jednak wszystko inne się zgadza.

Cóż, jeśli więc stać was na taki nabytek, warto zainwestować. Dom Dursleyów w odpowiednich rękach może stać się miejscem, które będzie przynosić niezłe zyski. W końcu niejeden fan filmu z miłą chęcią zobaczyłby tak słynne miejsce, w którym wychowywał się Harry Potter. Kto wie, może kiedyś powstanie tam muzeum? Co sądzicie o takim pomyśle?

A waszym zdaniem, czy takie miejsce jest w ogóle warte swojej ceny? Czy może jest bezcenne? Tak czy inaczej trzeba przyznać, że Harry Potter to dochodowy projekt na każdej płaszczyźnie. Nie wątpimy nawet, że znajdzie się jakiś miłośnik, który z chęcią nabędzie posiadłość.