Jo NesboPragnienie – taki tytuł nosić będzie najnowsza książka autorstwa Jo Nesbø. Jej premiera przewidywana jest na marzec 2017 roku. To z pewnością świetna wiadomość dla wszystkich fanów pisarza.

Pragnienie – kilka szczegółów

Autor książki zdradza stosunkowo niewiele informacji na temat najnowszej powieści. Wiemy na pewno, że miejscem akcji jest Oslo. Po ulicach miasta grasuje niebezpieczny morderca, który na pierwszą ofiarę wybrał kobietę. Denatkę znajdują policjanci tuż po tym, jak umówiła się na randkę przez Internet. To jednak nie samo morderstwo wzbudza niepokój i przerażenie, a znaki na ciele ofiary. Wszystko wskazuje na to, że przed głównym bohaterem, Harrym Hole, oraz policją stoi jedna z trudniejszych spraw w karierze.

Trzeba przyznać, że to szczątkowe informacje. Jednak nie zmienia to faktu, że fani pisarza czekają z niecierpliwością na premierę. Niestety, trudno powiedzieć, kiedy książka pojawi się w Polsce. Wiadomo natomiast, że angielska wersja trafi na rynek brytyjski oraz amerykański w maju przyszłego roku. Jak zostało już wspomniane wcześniej w Norwegii premiera przewidywana jest na marzec 2017 roku. Wszystkim zniecierpliwionym przypominamy również, że na przyszły rok planowana jest także premiera filmu, który powstanie na podstawie innej powieści Jo Nesbø, pt. Pierwszy śnieg.

Cóż, nie pozostaje nam nic innego, jak uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości. Mamy nadzieję, że już niedługo poznamy znacznie więcej szczegółów dotyczących najnowszej powieści Jo Nesbø pt. Pragnienie. Bądź co bądź, trzeba przyznać, że sam tytuł brzmi intrygująco.