Domek przy plaży - kup na TaniaKsiazka.pl

Domek przy plaży to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników twórczości bestsellerowej pisarki, Beth Reekles. Poza tym to również świetna propozycja dla tych, którzy zainteresowali się książką pt. The Kissing Booth. Ponieważ prezentowana dziś pozycja to nic innego jak nowy, nieznany dotąd epizod z życia uwielbianych bohaterów. Warto tutaj również wspomnieć, że pierwsza część doczekała się ekranizacji, która jest dostępna na platformie Netflix. Film The Kissing Booth powstał w 2018 roku i wyreżyserował go Vince Marcello, który jednocześnie stworzył scenariusz produkcji. Zarówno książka, jak i jej ekranizacja przypadną do gustu każdemu miłośnikowi literatury młodzieżowej i komedii romantycznych. Czego jednak możecie spodziewać się po Domku przy plaży? Z chęcią zdradzimy Wam nieco szczegółów!

Domek przy plaży - kup na TaniaKsiazka.pl

Domek przy plaży – nieznany epizod z życie bohaterów The Kissing Booth

Jak co roku Elle Evans spędza udane wakacje w domku przy plaży, należącym do rodziny Flynnów. To oznacza słońce, plażę i mnóstwo flirtowania. Czy można chcieć czegoś więcej? Poza tym Elle już nie może się doczekać, aż ponownie wybierze się nad morze. Jednak w tym roku sprawy wyglądają nieco inaczej. Ponieważ dziewczyna i Noah teraz oficjalnie chodzą ze sobą. To niesamowite i sama bohaterka ma czasem problem, by w to uwierzyć. Ale fakty są faktami i nic tego nie zmieni, a Elle nigdy nie była szczęśliwsza. Jednak jest jedna myśl, która czai się na horyzoncie niczym burzowa chmura. Ponieważ już po wakacjach Noah wyjeżdża na studia na Harvardzie. Co wtedy stanie się z ich związkiem?

Poza tym jest jeszcze Lee, który od zawsze był najlepszym przyjacielem Elle. I nikt nie zna jej tak dobrze, jak on. Czy nowa dziewczyna chłopaka, Rachel, która pojawiła się przy nim tego lata, nie zmieni ich dotychczasowej relacji? Elle tak bardzo chciałaby spędzić wymarzone wakacje z Noah i Lee, zanim na zawsze pożegna się z domkiem przy plaży.

Książkę pt. Domek przy plaży znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy! Dajcie też znać, czy czytaliście pierwszą część The Kissing Booth oraz, czy widzieliście serial.