Dziewczyna z piosenki - kup na TaniaKsiazka.pl

Dziewczyna z piosenki - kup na TaniaKsiazka.plDziewczyna z piosenki zapewne wielu z was przypomina tytuł jednej z powieści, o której ostatnio było bardzo głośno. Chodzi tu oczywiście o Dziewczynę z pociągu Pauli Hawkins. Obie te historie różnią się jednak od siebie zasadniczo.

Dziewczyna z piosenki nie jest w pełni fikcją literacką. To opowieść oparta na faktach i prawdziwych przeżyciach jej autorki – Chrissy C. Toledo. Książka ta przypadnie więc do gustu wszystkim miłośnikom, którzy cenią sobie literaturę faktu i powieści, do których scenariusz napisało samo życie.

Dziewczyna z piosenki – historia prawdziwa

Głowna bohaterka, Chrissy, to córka pastora, który sprawował pieczę nad kościołem w najbardziej obskurnej części Brooklynu. Niemal codziennie dziewczyna była zmuszona oglądać wiele dramatów ludzi żyjących na ulicy. Mimo tego, jej dom zawsze był źródłem ciepła, spokoju i bezpieczeństwa.

W pewnym momencie coś zaczyna się zmieniać. Dorastającą córkę pastora dosięga presja bycia idealną. Proste pobudki bycia najpiękniejszą i najlepszą zaczynają sprowadzać dziewczynę na złą drogę. Niczym pod wpływem złego czaru Chrissy zaczyna tonąć w iluzji, gdzie wszystko sprowadza się do zewnętrznej doskonałości.

W pogoni za akceptacją postanawia lansować się na dziewczynę z piosenki Prince’a. Tą, której ukochany mężczyzna pragnąłby najbardziej na świecie. Dorzuca do tego angaż w toksyczny związek i stertę kłamstw oraz mrocznych tajemnic. To wszystko sprawia, że w pewnym momencie, kiedy staje przed lustrem, dziewczyna nie jest w stanie poznać już samej siebie. Nim się zorientowała, dosięgła już dna. Najgorsze może wydawać się to, że wylądowała tam jako samotna matka.

Historia Chrissy, którą postanowiła podzielić się ze światem, niesie za sobą jednak światełko nadziei. Autorka udowadnia, że dzięki modlitwie i wierze jesteśmy w stanie zmienić swoje życie na lepsze. Chociaż pisarka stworzyła tę powieść zupełnie sama, to można wyczuć w niej błogosławieństwo ojca dziewczyny. Ojca, który wykorzystał dramaty córki, by udowodnić, że Bóg darzy człowieka niezgłębioną i bezwarunkową miłością.

Książkę pt. Dziewczyna z piosenki znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!