Erotyczne serie - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Kiedy w nasze ręce wpadnie wciągający tytuł, często chcemy, by podróż przez wykreowany świat trwała jak najdłużej. Paradoksalnie jednak im lepsza książka, tym szybciej dobiegamy do mety. Doskonałym sposobem na to, by poradzić sobie z czytelniczym kacem, jest sięgnięcie po cykl, który oferuje nie jeden, a kilka tomów! W związku z tym dziś przygotowałam coś specjalnego szczególnie dla pań. Erotyczne serie to propozycja powieści, które zajmą was na długi czas. W ich skład wchodzi często ponad 3 tomy, więc zyskujecie gwarancję dobrej zabawy. Ponadto gorące i pikantne opowieści pomogą wam rozgrzać się w te chłodne i deszczowe dni. Jesteście ciekawe, po co warto sięgnąć? Sprawdźcie!

Erotyczne serie - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Erotyczne serie – gorące zestawienie!

Seksowny duet - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Seksowny duet Laurelin Page

Elizabeth, ma odziedziczyć imperium medialne po swoim zmarłym ojcu, jednak dopiero kiedy skończy 29 lat. Chyba że wcześniej uda się jej wyjść za mąż. A że kobieta nie ma zamiaru czekać 4 lat na fortunę, zaczyna szukać idealnego kandydata. Wkrótce na horyzoncie pojawia się możliwość aranżowanego małżeństwa z Westonem Kingiem, na co bohaterka się zgadza. Początkowo czysto biznesowy układ z czasem zaczyna przeradzać się w coś więcej…

Gangsterzy - kup na TaniaKsiazka.pl

Gangsterzy Anna Wolf

Jeśli lubicie romanse z mafijnym klimatem w tle, to ta seria idealnie wpisze się w wasze upodobania. Tutaj każdy tom opowiada historię innego bohatera, nigdy jednak nie brakuje pikantnych scen i namiętnych romansów. Cała historia rozpoczyna się, kiedy Nick McCoy, uzależniony od hazardu cwaniak, w ramach spłaty długów u Aleksieja Tarasowa, sprzedaje mu swoją siostrę, Cloe.

Erotyczne serie - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Intensywne doznania Whitney G.

Bohaterami tej niezwykle popularnej serii zawsze są silni i nieziemsko przystojni mężczyźni, którym trudno się jest oprzeć. Podobnie jak w przypadku poprzedniej serii, tutaj każdy tom opowiada historię innego bohatera. Mimo to w każdej części między bohaterami wyczuwalne jest nimi napięcie i pożądanie. Tym samym czytelniczki otrzymują serię pełną pikantnych szczegółów, która rozpala do czerwoności.

King - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

King T. M. Frazier

Tutaj czytelniczki mają do czynienia z serią mrocznych romansów, gdzie głównymi bohaterami są: były kryminalista oraz bezdomna dziewczyna, cierpiąca na amnezję. Tym samym to zdecydowanie jedna z wyjątkowych par w tego typu literaturze. Doe i King poznają się przypadkowo na jednej z imprez i szybko okazuje się, że stają się dla siebie kimś ważnym. Jednak aby ta relacja mogła funkcjonować, oboje muszą uporać się ze swoją przeszłością.

Erotyczne serie – sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Bezlitosna siła Agnieszka Lingas-Łoniewska

Bohaterami tej serii są zawsze silni i porywczy mężczyźni oraz kobiety, które w jakiś sposób doświadczyły niegdyś przemocy. W związku z tym każda para to mieszanka wybuchowa, pełna sprzeczności, ale też wielkiej namiętności. Jedno jest pewne, w tym cyklu nie zabraknie emocji.

Elite Kings Club - kup na TaniaKsiazka.pl

Elite Kings Club Amo Jones

Madison po traumatycznych przeżyciach, związanych z matką, przeprowadza się i zmienia szkołę. Dla nastolatki ma być to symboliczny początek nowego życia. Na miejscu jednak okazuje się, że raczej nie zazna tu spokoju. Ponadto czytelniczki mogą liczyć na barwne i niezwykle dokładne opisy scen erotycznych – nie lada gratka dla każdej miłośniczki literatury erotycznej.

Dajcie koniecznie znać, czy sięgniecie po którąś z serii. A może już jakaś gości w Waszych domowych biblioteczkach?