Poradnik łowczyni potworów

Kojarzycie serię Poradnik dla babysitterek, której autorem jest Joe Ballarini? W takim razie mamy dla Was dobrą wiadomość! Ponieważ książka pt. Polowanie na potwory, która rozpoczyna cykl, została zekranizowana. Co więcej, film Poradnik łowczyni potworów jest już dostępny na popularnej platformie streamingowej Netflix. Tym samym, jeśli jesteście miłośnikami adaptacji książkowych historii i zastanawialiście się, co obejrzeć tym razem, podrzucam Wam ciekawą propozycję!

Poradnik łowczyni potworów

Kadr z zapowiedzi Poradnik Łowczyni Potworów, źródło: youtube.com

Poradnik łowczyni potworów – kilka słów o produkcji oraz zwiastun

Za reżyserię produkcji odpowiedzialna jest Rachel Talalay, która ma już na koncie kilka znaczących produkcji. To jej bowiem widzowie zawdzięczają takie tytuł jak Sherlock, Riverdale czy Doom Patrol. W rolę głównej bohaterki, Kelly Ferguson, wcieliła się Tamara Smart. Ponadto w obsadzie pojawił się znany brytyjski aktor Tom Felton, którego widzowie mogą kojarzyć m.in. z produkcji pt. Harry Potter, gdzie wcielił się w Draco Malfoya. Na małym ekranie występują również: Oona Laurence, Troy Leigh-Anne Johnson czy Ian Ho.

Polowanie na potwory. Poradnik dla babysitterek. Tom 1 - znajdź na TaniaKsiazka.pl!

A o czym opowiada sama historia? Kelly Ferguson marzy o tym, by spędzić wakacje na letnim obozie, jednak wie, jak dużo to kosztuje. W związku z tym, kiedy w Halloween okazuje się, że szefowa jej mamy potrzebuje opiekunki do kilkuletniego syna, bohaterka zgłasza się na ochotniczkę. Chociaż cel jest szczytny, dziewczyna żałuje, że ominie ją wystrzałowa zabawa z chłopakiem, który się jej podoba.

Problem jest jednak taki, że Kelly nie ma zupełnie pojęcia o opiece nad dziećmi. Więc kiedy Jacob zaczyna opowiadać straszne historie o potworach z szafy, dziewczyna zwyczajnie go ignoruje. Wszystko się zmienia, kiedy opowieści okazują się prawdziwe, a chłopiec zostaje porwany. Kelly ma jedynie kilka godzin na to, by uratować podopiecznego i swoją posadę. Wkrótce też dowie się, że istnieje coś takiego jak tajne międzynarodowe stowarzyszenie opiekunek, które chronią przed złem dzieci obdarzone supermocami.

Tak jak obiecałam, poniżej podrzucam Wam zapowiedź filmu Poradnik łowczyni potworów. Dajcie znać, czy macie zamiar oglądać! Tymczasem wszystkim miłośnikom literatury polecam zapoznać się z książką.