Alienista - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Filmowe wydanie Alienisty, powieści, której autorem jest Caleb Carr, to nie lada gratka dla wszystkich kolekcjonerów książek z takimi okładkami. Ponadto to również świetna wiadomość dla miłośników literatury kryminalnej i sensacyjnej. Jeśli jeszcze do tej pory nie słyszeliście o tym pisarzu, teraz macie idealną okazję, by nadrobić zaległości. Zwłaszcza jeśli planowaliście oglądać ekranizację! Książka stworzona przez Caleba Carra podbiła serca Czytelników na całym świecie. Stała się międzynarodowym bestsellerem i nie trzeba było długo czekać na to, aż ktoś zainteresuje się przeniesieniem tej historii na szklane ekrany. W tym wypadku projektem zainteresowała się platforma Netflix, która stworzyła serial na podstawie książki. Filmowe wydanie Alienisty wiąże się ściśle z datą premiery pierwszego odcinka, który obejrzeć będzie można już 19 kwietnia 2018 roku. Odbiorcy w rolach głównych zobaczą takie gwiazdy jak: Daniel Brühl, Luke Evans i Dakota Fanning. A o czym opowiada zekranizowana historia?

Filmowe wydanie Alienisty! Książkę znajdź na TaniaKsiazka.pl

 Filmowe wydanie Alienisty – nowoczesny kryminał w historycznej dekoracji

Jest rok 1896, Nowy Jork. W mieście dochodzi do makabrycznych zbrodni, a ofiarami są chłopcy-prostytutki. Skorumpowani policjanci prowadzą oficjalne śledztwo. Jednak Theodore Roosevelt powołał tajną i niezależną grupę, która prowadzi własne działania, mające wyjaśnić tę sprawę. Najważniejszym członkiem powołanej grupy jest tytułowy bohater, alienista. Dziś wielu z nas określiłoby go mianem psychopatologa. Laszlo Kreizler wykorzystuje całą swoją wiedzę, by stworzyć psychologiczny portret mordercy, chcąc jak najszybciej wpaść na jego trop. W zadaniu pomagają mu John Schuyler Moore, dziennikarz oraz Sara Howard, pierwsza kobieta zatrudniona przez nowojorską policję. Bohater działa w nowatorski dla kryminalistyki sposób. Wszystko po to, by złapać zabójcę tuż przed tym, nim popełni kolejną zbrodnię.

Alienista stworzony przez Caleba Carra to kryminał, który łączy w sobie elementy klasycznego kryminału, z elementami thrillera, powieści psychologicznej i historycznej. Ponadto odbiorcy mają szansę zapoznać się z obrazem Nowego Jorku w epoce wielkich przemian.

Filmowe wydanie Alienisty znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy! Koniecznie dajcie znać, czy czytaliście już powieść i czy macie zamiar oglądać serial.