Gołąb i wąż

Nadchodzi zupełnie nowa dla polskiego rynku wydawniczego seria fantasy! Wydawnictwo We Need Ya szykuje dla nas pierwszy tom serii Gołąb i wąż. Jesteście ciekawi o czym opowiada tytuł, jak wyglądać będzie polska okładka i kiedy możemy spodziewać się premiery? Sprawdźcie!

Serpent & Dove – czyli miłość w czasach inkwizycji

Gołąb i Wąż

okładka oryginalna

Dwa lata temu Louise le Blanc uciekła ze swojego klanu. Schronienie odnalazła w końcu w mieście Cesarine, gdzie kosztem przetrwania musiała porzucić wszelką magię i została zdana na samą siebie i to, co tylko uda jej się ukraść.

Dlaczego Lou musi się ukrywać? Ponieważ w Cesarine poluje się na czarownice takie jak ona, a Louise niespieszno jest do podłożenia się na stos.

Życiu Reida Diggory’ego, który złożył śluby Kościołowi przywdziewając imię Chasseur, przyświeca jedna zasada: Czarownicy nie zostawisz przy życiu. Jego ścieżka nigdy nie miała skrzyżować się z życiem Lou, ale niespodziewane koleje losu zmuszają tę dwójkę do niemożliwego… Do małżeństwa.

Wojna między czarownicami a Kościołem jest nieprzejednana, ponieważ toczy się już od starożytności, a najbardziej niebezpieczni wrogowie Lou niosą ze sobą los gorszy niż sam ogień. Jednak nie mogąc zignorować rosnących uczuć, bezsilna wobec tego kim jest, będzie musiała dokonać wyboru. A miłość czyni głupców z nas wszystkich.

Nowa seria Gołąb i Wąż – kiedy w Polsce?

Książka Shelby Mahurin znajdzie się na polskim rynku wydawniczym już w czerwcu nakładem wydawnictwa We Need Ya. Wydawnictwo ogłosiło datę premiery na swoim profilu na Facebooku, jednocześnie dzieląc się ze światem projektem okładki. Będzie on nawiązywał do oryginału wydania:

Gołąb i wąż

źródło: www.idz.do/weneedyagolabiwaz

Książka Gołąb i wąż pojawi się w księgarniach w czerwcu tego roku. O jej dostępności będziemy informować na naszej stronie.

Też nie możecie się już doczekać? 🙂