GPS szczęścia, czyli jak się wydostać z Czarnej D - kup na TaniaKsiazka.pl

GPS szczęścia, czyli jak się wydostać z Czarnej D. to najnowsza książka Magdaleny Witkiewicz i Marzeny Grochowskiej. Ten przepełniony poczuciem humoru poradnik dostępny będzie od 18 kwietnia 2018 roku. Dlaczego warto mieć go na swojej półce? Po pierwsze, dlatego że powstał przy współpracy znanej i cenionej, polskiej pisarki. Magdalena Witkiewicz ma na koncie sukces związany z takimi tytułami jak Pudełko z marzeniami, Ósmy cud świata czy Szkoła żon. Jej towarzyszka, Marzena Grochowska, od lat sprawdza się w roli coacha i motywatora ludzi do zmian. Po drugie, każdemu, chociaż raz w życiu, zdarzyło się być w Czarnej D. Dlatego warto mieć ten poradnik przy sobie, gdyby kolejna katastrofa zaczynała majaczyć na horyzoncie.

GPS szczęścia, czyli jak się wydostać z Czarnej D. – uniwersalne rady dla każdego

Oto jak same autorki reklamują swój najnowszy, wspólny projekt:

„Jestem w czarnej dupie”. Słyszałaś to kiedyś?
–  Wiele razy.
–  No to wyobraź sobie. Przychodzę do ciebie i mówię, że jestem w czarnej dupie. Pewnie ryczę, znając mnie, jem i nie mogę ci nic więcej powiedzieć, poza tym, że jestem w Czarnej Dupie i że dla mnie to Koniec Świata.
–  No i ja wtedy powiem ci, że kłamiesz, bo mieszkańcy wsi Koniec Świata doskonale wiedzą, że gdy jesteś w Czarnej Dupie, to, to nie jest Koniec Świata. On jest dużo dalej.

Czarna Dupa to taka miejscowość, która nieustannie majaczy gdzieś na mapie życia. I nie wiedzieć czemu, każdy z nas, z zupełnie niezrozumiałych powodów, ląduje tam kilka razy podczas swojej egzystencji. A przecież jest tam nieładnie, a samo miejsce wygląda nijak. Często też zdarza się tak, że jest to wycieczka organizowana na ostatnią chwilę. Nie ma czasu, żeby się przygotować, spakować i pożegnać z bliskimi. Ale warto wiedzieć, że to nic złego, kiedy tam trafiamy. Najważniejsze jest to, by nie zapuścić w tym miejscu korzeni. Czarna Dupa to metafora tych najgorszych chwil w życiu, które są wpisane w nasz życiowy scenariusz. To te dni, kiedy uważamy, że świat się skończył i słońce już nigdy nie zaświeci.

GPS szczęścia, czyli jak się wydostać z Czarnej D. znajdziecie tutaj.