Do premiery finałowego sezonu Gry i tron, kultowego już serialu opartego na cyklu Pieśń lodu i ognia coraz bliżej. Z pewnością wszyscy fani czekają na pierwszy odcinek. Tym bardziej że ostatni epizod 7. sezonu został wyemitowany pod koniec sierpnia 2017 roku. Zatem na kontynuację tej fantastycznej opowieści czekamy już ponad rok. I skoro produkcja telewizyjna fabularnie już dawno prześcignęła książkową serię, to zakończenia historii jak na złość nie możemy poznać z książki. Żeby rozbudzić apetyt fanów, producenci udostępnili nowy zwiastun tej produkcji.

Gra o tron 8. sezon - nowy zwiastun!

Kadr z trailera

Gra o tron 8. sezon – coraz bliżej!

Na szczęście nie musimy już się zastanawiać nad tym, kiedy data premiery 8. sezonu Gry o tron. Już od jakiegoś czasu wiemy, że najnowszy odcinek obejrzymy w niedzielę 14 kwietnia. Nie wiem, jak Wy, ale ja skreślam dni w kalendarzu. 😉 Cieszy też to, że podobno odcinki mają być jeszcze dłuższe niż te w poprzednim sezonie, chociaż rzekomo ma być ich tylko 6.

Mimo tego, że ten nadchodzący sezon będzie zamknięciem historii, to producenci nie chcą rezygnować z opowieści ze świata Westeros. Już zaczęły się prace nad serialowym prequelem Gry o tron. Więcej na ten temat pisała Paulina w tekście, do którego odsyłam zainteresowanych:

Prequel serialu Gra o tron nadchodzi

Ogień i krew część 2. w TaniaKsiazka.plOgień i krew część 1. w TaniaKsiazka.plJeżeli szukacie sposobu na to, żeby czas do 14 kwietnia minął Wam szybciej, to polecam sięgnąć po książki George’a R.R. Martina z cyklu Pieśń lodu i ognia. To od nich zaczyna się cała historia. Znajdziecie je w tym miejscu. Warto też poznać nowości ze świata Westeros. To dwutomowa opowieść Ogień i krew, która jest kronikarskim zapisem czasów, w których pieczę nad Siedmioma Królestwami sprawowali smoczy królowie z rodu Targaryenów. Zatem jeżeli chcecie poznać historię przodków Daenerys i Jona, to będzie idealna lektura dla Was.

Jeżeli zastanawiacie się nad tym, gdzie będziecie mogli obejrzeć 8. sezon Gry o tron to, podobnie jak poprzednie, będą emitowane m.in. na antenie HBO. Znajdziecie je też na platformie stramingowej HBO GO. Są tam też poprzednie sezony – jeżeli zamarzy się Wam przypominający maraton. 😉

Gra o tron 8. sezon – nowy zwiastun!

Niedawno ukazał się nowy trailer produkcji. Nie wiem, jak Wy, ale ja podczas oglądania miałam ciarki. Jeżeli jeszcze go nie widzieliście, to koniecznie musicie to nadrobić. Proszę bardzo o to najnowszy zwiastun 8. sezonu Gry o tron.