Romanse i powieści obyczajowe dla kobiet

Romanse i powieści obyczajowe dla kobiet to zestawienie, na które szczególną uwagę powinny zwrócić przede wszystkim przedstawicielki płci pięknej. Jednak w żadnym wypadku nie odsyłamy stąd panów. Ponieważ prezentowane dziś zapowiedzi świetnie sprawdzą się również w roli prezentu-niespodzianki. Jeśli więc macie w domu partnerkę, siostrę czy mamę, która uwielbia czytać, te książki z pewnością przypadną im do gustu. A wiemy, że nic tak nie cieszy prawdziwego książkoholika, jak nowa historia w domowej biblioteczce. Wśród prezentowanych dziś lektur znajdziecie nie tylko międzynarodowe hity, ale także rodzime perełki. Tym samym nie pozostaje nam nic innego, jak zachęcić was do zapoznania się z zestawieniem, które przygotowaliśmy.

Romanse i powieści obyczajowe dla kobiet – Dom nad jeziorem Tasmina Perry

Dom nad jeziorem - kup na TaniaKsiazka.plAkcja tej powieści toczy się w dwóch przestrzeniach czasowych. Rok 1994, upalne lato w Savanah. Powietrze wypełnia ciepła bryza i zapach różaneczników. Kiedy młody student Jim przyjeżdża do malowniczego domu nad jeziorem, nawet nie przypuszcza, że ten wyjazd zmieni jego życie. Poznaje Jennifer Wayatt, córkę właściciela sąsiedniej posiadłości. Zakochują się w sobie bez pamięci, ale wspólne marzenia i plany niszczy tragedia.

Rok 2008, Jim jest potentatem w  branży hotelarskiej i nigdy nie wracał do miejsca, w którym spędził najważniejsze lato życia. Tym samym wspomnienia uderzają w niego ze zdwojoną siłą, kiedy musi odbyć służbową podróż, żeby kupić dom nad jeziorem. Dom, w którym kiedyś mieszkała rodzina Jennifer. Ponowne spotkanie ze swoją pierwszą prawdziwą miłością uświadamia mu, że jego złamane przed laty serce nigdy nie przestało jej kochać.

Książka dostępna w sprzedaży od 27 marca 2019 roku.

Romanse i powieści obyczajowe dla kobiet – Hush, trzeci tom serii Czarny Lotos E. K. Blair

Życie niejednokrotnie uczy, że trudno jest uciec od przeszłości. W związku z tym można biec ile tchu, można chronićHush - zobacz na TaniaKsiazka.pl się w potencjalnie najbezpieczniejszych miejscach świata. Jednak demony przeszłości i tak znajdą swoją ofiarę. A wtedy, niczym upiór, nękają i nie dają o sobie zapomnieć. Przekonała się o tym Elizabeth, bohaterka książki.

Hush to już trzeci tom bestsellerowej serii Czarny Lotos, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem czytelniczek na całym świecie. Jej autorka E. K. Blair wchodzi w poczet bestsellerowych pisarek „New York Timesa”. Tym samym najnowszą historią udowadnia, że jej powieści nie bez przyczyny sprzedają się niczym świeże bułeczki.

Książka dostępna w sprzedaży od 28 marca 2019 roku.

Romanse i powieści obyczajowe dla kobiet – Dziewczyna ze Szczepankowa Maria Ulatowska, Jacek Skowroński

Dziewczyna ze Szczepankowa - kup na TaniaKsiazka.plTo już trzecia odsłona przygód bohaterów, których połączył mazurski pensjonat.

Młodzi Biernaccy dorastają. Tym samym braterstwo krwi Zojki i Krzyśka zostaje wystawione na próbę. Ponieważ pojawienie się Izy, przebojowej dziewczyny z licencją pilota, sprawi, że Zojka odkryje w sobie coś, czego się nie spodziewała. Natomiast Krzysiek będzie musiał udowodnić, że dorównuje śmiałością nowej znajomej. Poza tym do akcji wkracza Jasiek, przystojny weterynarz z doktoratem. Helena rozstanie się z Waśką na zawsze, a babcię Krystynę zaskoczą złe wieści i antyterroryści.

Książka dostępna w sprzedaży od 13 marca 2019 roku.

Romanse i powieści obyczajowe dla kobiet – Odnaleźć się Agnes LidbeckOdnaleźć się - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Anna służy swoim dzieciom, mężowi i starszemu kochankowi. Jej praca zawodowa wymieniona jest tylko mimochodem. Poza tym czytelnicy nie dowiadują się niczego o jej przyjaciołach czy innych bliskich osobach. Bohaterka nie ma odwagi powiedzieć, czego by chciała. Zresztą sama tego nie wie. Wie tylko, że chciałaby, aby w jej życiu zdarzyło się coś nadzwyczajnego. Z tego powodu zostawia za sobą dotychczasową uporządkowaną egzystencję (ze sprzątaczką i wymaglowanymi prześcieradłami) dla mniej uładzonego mężczyzny, intelektualisty. Czy w nowym związku będzie w stanie uniknąć dawnych błędów?

Książka dostępna w sprzedaży od 31 marca 2019 roku.

Romanse i powieści obyczajowe dla kobiet – Piękna miłość Wioletta Sawicka

Piękna miłość - zobacz na TaniaKsiazka.plBaśka i Michał pasują do siebie jak dwie połówki jabłka, rozumieją się bez słów. Kochają się, wspierają i planują dzieci, ale dopiero kiedyś tam, w przyszłości. Na razie żyją pełnią życia. Tym samym mają krąg sprawdzonych przyjaciół i pracę, która sprawia im satysfakcję. Basia skończyła architekturę i wraz z koleżanką prowadzi dobrze prosperujące biuro nieruchomości. Michał, informatyk po Wojskowej Akademii Technicznej, jest zawodowym żołnierzem. Baśka, szalona i spontaniczna, może niezbyt piękna, ma w sobie to wszystko, co uwielbia jej mąż. Pogodę ducha, radość życia i optymizm. Wiecznie się odchudza, ale jak tu schudnąć, skoro jej ukochany lubi i potrafi dobrze gotować. Michał marzy, że kiedyś razem poprowadzą restaurację, lecz na razie ćwiczy swój talent na żonie i przyjaciołach.

Pewnego dnia Michał oznajmia, że wyjeżdża na półroczną misję wojskową do Afganistanu. Basia czuje dziwny lęk, jednak nie może zatrzymać męża. Obiecaj mi, że wrócisz, prosi, a Michał jej to przyrzeka. Miesiąc po rozpoczęciu przez niego służby na misji przychodzi wiadomość z dowództwa…

Książka dostępna w sprzedaży od 6 marca 2019 roku.

Romanse i powieści obyczajowe dla kobiet – Wiosna w sercu Carrie Elks

Lucy Shakespeare to odnosząca sukcesy prawniczka, najstarsza i najbardziej opanowana z czterech sióstr. W związku Wiosna w sercu - kup na TaniaKsiazka.plz tym kobieta zawsze ma wszystko pod kontrolą, łącznie ze swoimi uczuciami. Chwilowe romanse i romantyczne uniesienia, trwające krócej niż jedna wiosna, kompletnie jej nie interesują. Jednak nawet jej opanowanie zostaje wystawione na próbę, kiedy spotyka powalająco przystojnego Lachlana MacLeisha. Mężczyzna zatrudnia Lucy, bo potrzebuje, by jego sprawą spadkową zajął się ktoś najlepszy w branży. Ostatnie, czego teraz potrzebuje, to romans. Jednak, kiedy spotyka Lucy, przeczuwa, że ta kobieta nie pozwoli mu się skupić tylko na sprawie. Tym samym oboje starają się zrobić wszystko, by nie złamać swoich postanowień i nie ulec obezwładniającemu przyciąganiu. Podróżując od Szkocji przez Paryż aż po Nowy Jork, oboje coraz częściej zastanawiają się, czy czasem nie warto zaryzykować i oddać ster uczuciom.

Książka dostępna w sprzedaży od 17 kwietnia 2019 roku.