Całe szczęście jestem kobietą to gorąca nowość, która właśnie pojawiła się w sprzedaży. Tym samym jest jeszcze chwila, by zaopatrzyć się w nią w sam raz na dzień kobiet. Jeśli jednak nie zdążycie, nic straconego! Na nową pozycję w domowej biblioteczce jest zawsze czas! A prezent dla prawdziwej książkoholiczki można zorganizować w każdy dzień. Takie upominki bowiem cieszą jeszcze bardziej, kiedy zostają wręczone z zaskoczenia. Całe szczęście jestem kobietą to książka od kobiet dla kobiet. Czytelniczki znajdą tu mnóstwo inspirujących wywiadów z polskimi kobietami sukcesu. Koniecznie sprawdźcie, czego możecie spodziewać się po tym tytule!

Całe szczęście jestem kobietą - kup na TaniaKsiazka.pl

Całe szczęście jestem kobietą – Roma Gąsiorowska i Sylwia Stano w rozmowie z innymi

Oto co same autorki książki piszą o swoim projekcie:

Kobieta może się realizować, dokonując różnych wyborów – jako żona albo singielka, z dziećmi lub bez nich, zostając w domu albo wybierając karierę. Może to wszystko połączyć lub nie. Mamy wiele możliwości rozwoju, ogromny potencjał i siłę, a co najważniejsze – wszystko zależy od nas. Spotykając się z bohaterkami, które naszym zdaniem mądrze przechodzą drogę, którą same sobie wyznaczają, chciałyśmy zainspirować inne kobiety do działania i do poszukiwania własnej ścieżki.

W związku z tym czytelniczki znajdą w środku aż 10 inspirujących wywiadów z mądrymi i niezwykle doświadczonymi kobietami. Wszystkie zgodnie opowiadają o podejmowaniu wyzwań, radzeniu sobie z problemami i przeróżnych sposobach na samorealizację. Jak zatem wygląda ich codzienność? Skąd czerpią energię i jak się regenerują? Czy wierzą w work-life balance? Jak budują relacje z partnerami? Czym według nich jest kobiecość i co sądzą o macierzyństwie?

Wśród rozmówczyń znajdują się: Olga Chajdas, Sylwia Chutnik, Anna Dymna, Marta Frej, Julia Izmałkowa, Joanna Keszka, Olga Kozierowska, Julia Kuczyńska (Maffashion), Beata Sadowska i Grażyna Torbicka.

Książkę pt. Całe szczęście jestem kobietą znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy wszystkim miłośniczkom literatury faktu i reportaży. To także świetna propozycja dla wszystkich tych czytelniczek, które poszukują inspirujących i nietuzinkowych pozycji. Koniecznie sprawdźcie to same! Gwarantujemy, że nie pożałujecie.