Promocja na powieści historyczne

Historia wpleciona w literacką fikcję lub ta całkowicie oparta na faktach potrafi być niesamowicie fascynująca. Szczególnie kiedy opowiadają o niej ludzie, którzy umieją wciągnąć nas w wir minionych wydarzeń, przedstawiając z pasją nieznane fakty i hipotezy. Inny obraz historii to ta wpleciona w świat fantasy, gdzie fakty przeplatają się z literacką fikcją, zabierając nas na poziom wyobraźni, którego wcześniej nie znaliśmy. Skorzystajcie z bardzo atrakcyjnej promocji TaniaKsiazka.pl na książki z działu historia i odkryjcie nowe i stare światy w genialnej literackiej oprawie. Promocja na tytuły historyczne potrwa zaledwie do wtorku, a możecie na niej znaleźć tytuły tańsze od ceny rynkowej o 35%. Sprawdźcie, jakie kąski czekają na Was na tej iście historycznej uczcie.

powieści historyczne

Promocja na powieści historyczne – same smakołyki

Seria książek Odrodzone Królestwo Elżbiety Cherezińskiej jest już niemal legendą. Autorka w brawurowy sposób łączy fakty historyczne z literacką fikcją tworząc dzieła na miarę Gry o tron. Zabiera Czytelników do starych dziejów Polski, czasów Wielkiego Rozbicia i Bezkrólewia sprawiając, że historia znana ze szkolnych lat dostaje niesamowicie barwną oprawę.

Dobranoc, Auschwitz! Aleksandry Wójcik i Macieja Zdziarskiego to książka, która pozwala nam spojrzeć na obozy śmierci z perspektywy żyjących do tej pory byłych więźniów. Świat widziany ich oczami jest makabryczny i przerażający, jednak może być dla nas impulsem do przemyślenia własnego życia, docenienia każdego pojedynczego dnia. Oni o takim zwykłym poniedziałku, kiedy się wstaje rano do pracy i żegna dzieci pocałunkiem, mogli tylko pomarzyć. Dla nich szczęśliwym dniem był ten, który nie był ostatni.

Kolej podziemna. Czarna krew Ameryki Colsona Whiteheada to jedna z najważniejszych książek tego roku. Tytuł ten otrzymał nagrodę Pulitzera 2017, czym przypieczętował swoje miejsce w historii literatury. Książka opowiada o słynnej kolei podziemnej w okresie, kiedy w Ameryce panowało niewolnictwo. W książce pojawia się pociąg, chociaż tak naprawdę kolej podziemna była koleją tylko w przenośni. Autor połączył fakty historyczne z literacką fabułą i stworzył opowieść o walce o wolność, wiecznej uciecze i prawie do godnego życia.

Promocja na powieści historyczne – inspirujące tytuły

Pakiet książek: Dasz radę / Grunt pod nogami / Życie na pełnej petardzie Jana Kaczkowskiego to niezwykłe świadectwo życia człowieka, który nie obnosił się z tym że był duchownym, ale obnosił się z tym że chciał być jak najlepszym człowiekiem. Poświęcił swoje życie, by nieść pomoc innym ludziom, za co zyskał szacunek i wierzących i niewierzących. W obliczu ciężkiej choroby zachował uśmiech i radość życia, która stała się inspiracją dla wielu cierpiących ludzi. Warto poznać tego niezwykłego księdza i odkryć jego życiowe wskazówki, które pozostają uniwersalne i nieśmiertelne.

Przejrzyjcie całą, historyczną listę i wybierzcie tytuły dla siebie. Warto skorzystać z takiej okazji i kupić książki historyczne, wśród których są największe bestsellery gatunku. Pełną listę znajdziecie w tym miejscu. 

promocja