Gry książki dla dzieci i młodzieży

Zimowa przerwa w nauce to powód do radości dla małych i dużych uczniów. Z pewnością znajdzie się wtedy czas, żeby coś poczytać lub pograć w gry z rodzicami lub przyjaciółmi. TaniaKsiazka.pl przygotowała specjalną ofertę feryjną, w której znajdziecie gry i książki dla dzieci i młodzieży w super okazyjnych cenach. Idealnie sprawdzą się w długie zimowe wieczory, a nawet po zakończeniu ferii. 35%-owy rabat dostało wiele bestsellerów i książek, na które Czytelnicy czekali wiele długich miesięcy. Sprawdźcie.

Gry, książki dla dzieci i młodzieży

Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek Cavallo Francesca Favilli Elena

O tej książce było głośno na całym świecie. Poprzez historie napisane przez kobiety dla małych i dużych dam, płynie przekaz o wielkiej sile i “mocach”, które w nich drzemią. Ta książka spodoba się i małej dziewczynce, która wieczorem chciałaby usłyszeć jakąś ciekawą historię do poduszki i młodej nastolatce, która próbuje odpowiedzieć sobie na pytanie, kim chce być. Fantastyczny zbiór opowiadań dla każdej dziewczyny!

 Gra Kolejka

Ta gra jest równie sławna, jak czasy, na których bazuje, czyli okres PRL-u. Dzięki niej młodzi ludzie, którzy nie znają tamtych realiów, będą mogli postać sobie w najprawdziwszej kolejce i mocno się nagimnastykować, żeby zdobyć towar, którego potrzebują. Zdobycie produktów z listy zakupowej okaże się wielką misją, która wciągnie do zabawy całą rodzinę.

 Andrzej Sapkowski przedstawia. Szpony i kły. Wiedźmin

Nie jest to kolejny tom słynnej serii fantasy Andrzeja Sapkowskiego, ale opowiadania napisane przez uczestników konkursu Nowej Fantastyki i superNOWEJ. 12 niesamowitych historii zainspirowanych losami Geralta i jego kompanów. Z pewnością są wśród tych młodych pisarzy, przyszli twórcy nowych, fantastycznych światów i kolejnych niesamowitych książek na polskiej mapie fantastyki.

Baśniobór Tom 1 Autor: Brandon Mull

A teraz coś specjalnie dla dzieci w wieku 8-13 lat.
Ten słynny Baśniobór to przepis na niesamowitą przygodę, którą dzieci mogą przeżyć, nie wychodząc z domu. Wraz z bohaterami tej wspaniałej opowieści trafią prosto do tajemniczego lasu, poznają niezwykłą staruszkę i odkryją tajemnice świata, o którego istnieniu nie miały pojęcia. Baśniobór to jedna z najsłynniejszych książek Brandona Mulla.

Sprawdźcie, jakie jeszcze inne wspaniałe tytuły mogą zapełnić Wasze zimowe półki z książkami na ferie. Wszystkie gry i książki z rabatami znajdziecie tutaj>>

Książki i gry na ferie