Haruki Murakami wydaje nową powieść!!Haruki Murakami to japoński autor światowych bestsellerów. Dla wszystkich fanów jego twórczości mamy dobrą wiadomość. Już w lutym 2017 roku ma ukazać się nowa powieść pisarza. Dokładnie tak! Wiemy, że na tę wiadomość czekało z niecierpliwością wielu miłośników Murakamiego. Dlatego też z jeszcze większą radością przekazujemy wam owe wieści. Należy tu jednak wspomnieć, że nie jest jeszcze znana data przekładu na język polski.

Tajemniczy Haruki Murakami wydaje nową powieść!

Czytelnicy gustujący w powieściach pisarza i interesujący się, jego życiem wiedzą zapewne, że to dość skryty autor. Wywiadów udziela bardzo rzadko i dba o ochronę prywatności. A w odróżnieniu od obecnych twórców, którzy korzystają z współczesnych trendów, Haruki nie udziela się w popularnych social mediach. Równie rzadko pokazuje się publicznie. W utrzymaniu tej tajemniczości oraz prywatności pomaga mu jego wydawca. Jak się okazuje, najprawdopodobniej przejął on dyskretny styl pisarza.

Skąd takie przypuszczenia? Wszystko za sprawą najnowszej powieści, o której dowiadujemy się niewiele. Właściwie nie są znane żadne szczegóły dotyczące nadchodzącej premiery. Jedyne, co wiemy to fakt, że książka ukaże się nakładem wydawnictwa Shinchosha Publishing. Nie jest jednak znany ani tytuł, ani wzór okładki. Jedynej informacji na temat powieści udzielił Murakami podczas wizyty w Danii. Jak się jednak spodziewacie, była to dość enigmatyczna wiadomość, głosząca, że będzie to „bardzo dziwna historia”.  Ma być przedstawiona w formie pełnoprawnej, długiej powieści.

Choć informacji jest niewiele, to z pewnością przynoszą one wiele radości fanom twórczości Harukiego. W końcu im większa niewiadoma i napięcie wokół premiery, tym lepszy efekt końcowy. Wszystkim, którzy jeszcze nie zapoznali się z książkami tego japońskiego pisarza, polecamy nadrobienie zaległości.

Książki Harukiego Murakamiego znajdziecie tutaj.