Słyszeliście o książce Aniołowie chaosu? Nie, nie jest to żadna część z cyklu Kossakowskiej, ale możemy zapewnić, że dostarczy wam równie mocnych wrażeń. Autorem powieści jest Graham Masterton. Teraz czytelnicy mają szansę zapoznać się z nowym wydaniem jego najbardziej popularnego thrillera. Okazuje się, że polscy fani pisarza będą mieli sporo radości podczas zapoznawania się z ową historią. Dlaczego? Przekonajcie się sami.

Aniołowie chaosu

Aniołowie chaosu i polski wątek

Wartka akcja i doskonale skonstruowana intryga to nie jedyne zalety powieści pisarza. Wśród poruszanych wątków znajdą się te związane z polską polityką zagraniczną oraz śmiercią generała Sikorskiego. Wkrada się tu nuta teorii spiskowych, która z pewnością przypadnie do gustu ich miłośnikom. A o czym dokładnie opowiada książka?

U wybrzeży Gibraltaru jest piękny, słoneczny dzień. Kolejny, który dla kaskadera, Noaha Flynna, jest pełen niebezpiecznej pracy i wyzwań. Podczas kręcenia jednej ze scen do filmu bohater odnajduje na dnie morza medalion z wygrawerowanym pismem klinowym oraz natyka się na wrak samolotu. Okazuje się, że jest to samolot, którym w momencie katastrofy podróżował generał Władysław Sikorski. Takie znalezisko nie mogło pozostać bez konsekwencji. Wkrótce tajemnicza organizacja morduje Flynnowi żonę, a jemu tylko przez przypadek udaje się przeżyć. Od tego czasu jest nieustannie śledzony przez dwóch psychopatów w szarych garniturach. Mimo to, stara się dowiedzieć, do kogo należał medalion ze starożytnym pismem i czy miał on związek ze śmiercią Sikorskiego jak i wielu polityków, którzy stracili życie w tajemniczych okolicznościach.

Książkę Aniołowie chaosu znajdziecie tutaj. Serdecznie polecamy ją wszystkim miłośnikom tajemniczych, mrocznych i wciągających opowieści.