Horologium. Czyli dom niezwykłych zegarów - kup na TaniaKsiazka.pl

Horologium to jedna z książkowych propozycji dla tych nieco młodszych czytelników. Poza tym z dumą informujemy, że tytuł ten objęty został patronatem CoPrzeczytac.pl. Cieszymy się niezmiernie, ponieważ nic tak nie raduje naszych serc, jak promocja czytelnictwa wśród najmłodszych. W końcu nie od dziś wiadomo, że im wcześniej dzieci zaczną czytać, tym większe prawdopodobieństwo, że w przyszłości wyrosną na prawdziwych książkoholików. Jednak wiemy, że zachęcenie młodszych do czytania w dobie nowych technologii, wcale nie jest takie łatwe i proste. W związku z tym przychodzimy dziś z pomocą i podrzucamy wam pomysł na naprawdę ciekawą i interesującą książkę. Horologium. Czyli dom niezwykłych zegarów to jedna z tych pozycji, która zainteresuje nawet najbardziej oporne dziecko. Jesteście ciekawi, czego możecie spodziewać się po tej lekturze? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Horologium. Czyli dom niezwykłych zegarów – kilka słów o książce

Horologium to niezwykłe i niełatwe słowo. Zastanawiacie się, co właściwie oznacza i czym jest? Odpowiedź jest prosta. Horologium to bractwo niesamowitych ludzi, obdarzonych wyjątkowymi zdolnościami. Jednak z ich mocami wiąże się również wielka odpowiedzialność. Poza tym to także dom dla samotnego chłopca o czystym sercu. Miejsce znalazła tu również sprytna dziewczynka, umiejąca zmieniać się nie do poznania. Ale przede wszystkim to zegar, który odmierza czas życia każdego człowieka. Wszystkie jego wzniosłe i niecne czyny…

W końcu to również przepiękna opowieść o samotności, miłości, chciwości i poświęceniu. W związku z tym to niemal stara jak świat historia walki dobra ze złem. Tak można by rzecz. Jednak tej opowieści jeszcze nie znacie! Tym samym wystarczy, byście rozsiedli się wygodnie i wczytali w tę nietuzinkową baśń o tym, co najważniejsze.

Chociaż książka Horologium. Czyli dom niezwykłych zegarów przeznaczona jest dla młodszych czytelników, mogą po nią śmiało sięgnąć także ci nieco starsi. To uniwersalna opowieść, która przypadnie do gustu nawet tym najbardziej wymagającym odbiorcom. To jedna z tych pozycji, która powinna znaleźć się w domowej biblioteczce każdego dziecka i jego rodzica.

Z dumą przypominamy również, że książka ta objęta jest naszym patronatem. Tę niezwykłą historię znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!