Ilustrowany Harry Potter i Czara Ognia - kup na TaniaKsiazka.pl

Ilustrowany Harry Potter i Czara Ognia to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości J. K. Rowling. Poza tym powody do zadowolenia mają wszyscy wielbiciele przygód młodego czarodzieja i jego przyjaciół. Ponieważ ilustrowana wersja czwartej część bestsellerowej i kultowej już serii, to projekt, na który czekają miliony fanów. Ponadto warto tutaj wspomnieć, że to pozycja obowiązkowa dla wszystkich kolekcjonerów ilustrowanych edycji. Na polskim rynku prezentowany dziś tytuł pojawi się za sprawą wydawnictwa Media Rodzina. W sprzedaży znajdziecie go od 9 października 2019 roku. Jesteście ciekawi, czego możecie spodziewać się w środku? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej! A gwarantujemy, że pozycja jest godna uwagi.

Ilustrowany Harry Potter i Czara Ognia - kup na TaniaKsiazka.pl

Ilustrowany Harry Potter i Czara Ognia – niezrównany Jim Kay w akcji

To, co zainteresuje wszystkich czytelników w prezentowanym dziś tomie, to aż ponad 115 ilustracji w dużym formacie! A wszystkie wykonane przez niezrównanego i doskonałego artystę i rysownika, Jima Kaya. To nie lada gratka dla każdego kolekcjonera specjalnych edycji Harry’ego Pottera. Jeśli więc należycie do tej grupy, tej pozycji absolutnie nie może zabraknąć na waszej półce. Poza tym początku każdego tomu pojawi się mapka Hogwartu i okolic, a początki rozdziałów ozdobione będą specjalnymi gwiazdkami.

O czym zaś opowiada sama historia? W tym roku w Szkole Magii i Czarodziejstwa Hogwart rozegra się Turniej Trójmagiczny, na który przybędą uczniowie z Bułgarii i Francji. Zgodnie z prastarymi regułami w turnieju uczestniczyć ma trzech uczniów, reprezentantów każdej ze szkół, wybranych przez Czarę Ognia. W tajemniczych i niewyjaśnionych okolicznościach wybranych zostaje czterech. Co z tego wyniknie dla Harry’ego, jego przyjaciół i całego świata czarodziejów?

Przypominamy, że ilustrowany Harry Potter i Czara Ognia na polskim rynku w sprzedaży będzie dostępny od 9 października bieżącego roku. Prezentowany dziś tytuł znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy to wydanie wszystkim fanom Harry’ego Pottera! Poza tym to również świetna propozycja dla każdego, kto uwielbia mieć w domowej biblioteczce wyjątkowe wydania najpopularniejszych książek. Koniecznie sprawdźcie sami.