Książki psychologiczne - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Książki psychologiczne to idealne zestawienie dla wszystkich tych, którzy interesują się tym zagadnieniem. Poza tym na dzisiejsze pozycje szczególną uwagę powinien zwrócić każdy, kto szuka tytułów motywacyjnych. Wśród prezentowanych dziś książek znajdziecie nie tylko gorące nowości, które są już dostępne w sprzedaży, ale także zapowiedzi. Poza tym w głównej mierze są to międzynarodowe hity i propozycje, o których jest głośno na całym świecie nie bez powodu. W związku z tym nie pozostaje nam nic innego, jak zachęcić was gorąco do zapoznania się z tym, co dziś dla was przygotowaliśmy! Koniecznie dajcie nam też znać, czy wśród wymienionych tytułów znaleźliście coś dla siebie. Jesteśmy bardzo ciekawi!

Książki psychologiczne - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Książki psychologiczne – Magiczne kryształy

Magiczne kryształy - zobacz na TaniaKsiazka.plZastanawiacie się, jak wprowadzić pozytywną energię do waszego życia? A może chcecie się dowidzieć, jak naprawić relacje z bliskimi lub nawiązać więź ze waszym pupilem? Wystarczy jeden kryształ, by zadziała się magia. Richard Webster, autor wielu bestsellerów, stworzył prosty i inspirujący przewodnik po pracy z kryształami. W związku z tym niezależnie od tego, jaki kamień znajdzie się waszych rękach, poznacie aż pięćdziesiąt zastosowań, dzięki którym m.in.: uwolnicie się od stresu, poprawicie pamięć i koncentrację, poradzicie sobie z trudnymi emocjami czy zwiększycie swoją motywację i siłę woli. Poza tym w książce znajdziecie również parę dodatków na temat różnorodnych kamieni, ich kolorów i zastosowań.

Książka dostępna od 2 października 2019 roku.

Książki psychologiczne – Idź po swoje! Jak przekonać innych, że jesteś najlepszy

Znowu awansował kolega, który jest od was słabszy? Przygotowaliście świetną prezentację, ale to wasz szef zgarnął zaKsiążki psychologiczne - sprawdź na TaniaKsiazka.pl nią pochwały? Kolejna rozmowa kwalifikacyjna za wami, a telefon od wymarzonego pracodawcy jakoś nie dzwoni? Koniec z tym! Ponieważ dzięki tej pozycji poznacie kilka prostych i skutecznych technik negocjacji, które pomogą zmienić wam zawodowe życie. Efekt aureoli, power talking, zarządzanie oczekiwaniami czy moc nonkonformizmu to tylko niektóre z nich. Brzmią intrygująco? Poznajcie je, zastosujcie i… idźcie po swoje!

To, co wiecie i umiecie, nie świadczy samo za siebie. W związku z tym Jack Nasher, światowej sławy ekspert do spraw negocjacji i autorytet w dziedzinie znajomości technik wpływania na ludzi nauczy was, jak przekonać innych, że jesteście utalentowani, godni zaufania, a nawet genialni!

Książka już dostępna.

Książki psychologiczne – Umysł doskonały

Umysł doskonały - zobacz na TaniaKsiazka.plWyobraźcie sobie, że proste ćwiczenia relaksacyjne zwiększają Waszą odporność na stres. Dzięki temu jesteście bardziej produktywni, a wasza kreatywność rozwija się w szalonym tempie i nie ma granic. Poza tym nie jest to chwilowy stan, a stała kondycja waszego doskonałego umysłu. Zgadza się! Autor książki udowadnia, że istnieje prosta metoda, dzięki której możecie to osiągnąć. W związku z tym korzystają z niej wielcy twórcy i ludzie sukcesu z całego świata. Teraz i wy możecie dołączyć do tego grona.

Rewolucyjny sposób na osiągnięcie pełni możliwości umysłowych jest oparty na medytacji transcendentalnej. Dzięki temu pomoże wam on zmaksymalizować szanse na osiągnięcie sukcesu. Poza tym trwale pogłębi waszą codzienną świadomość i zapewni optymalną wydajność. Metoda opisana przez Rosenthala to nie tylko narzędzie do walki ze stresem. To przede wszystkim brama do stanu, w którym możecie osiągnąć rzeczy, o których dotąd się wam nie śniło.

Książka już dostępna.

Książki psychologiczne – Metamorfoza, czyli terapia jednego spotkania

Książki psychologiczne - sprawdź na TaniaKsiazka.plTerapia jednego spotkania to przewrotny i autorski pomysł. Ponieważ zamiast wielu godzin spędzonych na kozetce, autorka proponuje jedno spotkanie. Spotkanie, podczas którego można odkryć sedno problemu. A w związku z tym otrzymać konkretne wskazówki i narzędzia, które staną się impulsem do zmian. Ewa Klepacka-Gryz na przykładach z życia bohaterów, w kilku krokach przedstawia proces myślenia i uświadamia pacjentowi problem. Opisywane przypadki mogą dotyczyć każdego z nas: pracoholizm, samotność, prokrastynacja, ale także np. nawyk ciągłego spóźniania się. Z książki dowiecie się również jak znaleźć własny przepis na optymizm, samoakceptację i poczucie własnej wartości. Poza tym na końcu każdego rozdziału znajdują się ćwiczenia do samodzielnej pracy w ramach autoterapii.

Książka dostępna od 11 września 2019 roku.

Książki psychologiczne – Od myślenia do olśnienia

Od myślenia do olśnienia - kup na TaniaKsiazka.plLudzie pamiętają tylko 10% tego, co czytają, ale 30% tego, co widzą. Ponieważ obrazy mają przewagę nad słowami. Poznajcie najbardziej użyteczne pomysły, dzięki którym jasno zaprezentujecie koncepcję i z sukcesem sprzedacie swoją ideę. Ponad 60 diagramów pomoże wam zwizualizować każde zagadnienie, aby później z powodzeniem zastosować je w praktyce. W związku z tym z tej książki dowiecie się m.in.: jak wykorzystać w praktyce piramidę i drzewo decyzyjne oraz w czym pomoże wam diagram Venna lub Złudzenie Ebbinghausa. Ponadto nauczycie się używać takich narzędzi jak lejek, cieknące wiadro i długi ogon i dowiecie się, do czego służy oś czasu. No i odkryjecie jak poprawnie przygotować schemat organizacyjny.

Książka dostępna od 25 września 2019 roku.