Remigiusz Mróz cały czas zaskakuje. Przyzwyczaił swoich fanów do tego, że jego nowe książki pojawiają się w kilkumiesięcznych odstępach. We wrześniu swoją premierę miał Wyrok, czyli najnowsza część cyklu z Joanną Chyłką.

Iluzjonista Remigiusza Mroza. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl

Okazuje się, że na kolejną powieść nie będziemy długo czekać, bo pojawi się w księgarniach już za chwilę, 30 października!

Tym razem autor przygotował kontynuację Behawiorysty z 2016 roku. Zatem jeżeli zdążyliście zatęsknić za Gerardem Edlingiem, to już niedługo będziecie mogli przeczytać Iluzjonistę, nowy kryminał z tym bohaterem w roli głównej.

Iluzjonista Remigiusza Mroza już w październiku

Gerard Edling kiedyś był prokuratorem, ale drzwi kariery w tym zawodzie zamknęły się za nim, gdy został zwolniony dyscyplinarnie. Ma opinię ekscentryka. Do tego Endling jest specjalistą od kinezyki, czyli komunikacji niewerbalnej. Bada, analizuje, interpretuje i przewiduje zachowania ludzi. Dlatego w trudnych sprawach pomaga policji. Jednak czy zawsze ma rację?

Iluzjonista Remigiusza Mroza. Sprawdź w TaniaKsiazka.plNa jednym z opolskich kąpielisk zostaje znalezione ciało. Działanie sprawcy, łudząco przypomina sprawę z 1988 roku. Tylko że wtedy Endlingowi udało się ująć i skazać sprawcę, którego nazywano Iluzjonistą. To nie było łatwe, bo nie dość, że tajemniczy morderca bardzo długo zwodził organy ścigania, to jeszcze zostawiał dowody, który zwalały winę na inne osoby. Jednak wszystkie ofiary coś łączyło — wypalony na skórze znak zapytania.

Gerard Edling angażuje się w śledztwo. Szybko okazuje się, że pytania się mnożą, a nie ma na nie odpowiedzi. Dochodzenie jest trudne, tym bardziej że akta sprawy z 1988 roku zaginęły, a osoby z nią powiązane znikają w tajemniczych okolicznościach. Czy miasto znów czeka czarna seria morderstw? Czy w latach 80. popełniono błąd i skazano nie tę osobę? A może pojawił się naśladowca? Jedno jest pewne, obie sprawy się zazębiają i Endling będzie musiał znaleźć wszystkie powiązania. Czy behawiorysta podoła temu zadaniu?

Jeżeli czytaliście Behawiorystę, to z pewnością będziecie chcieli poznać kolejną odsłonę historii Gerarda Edlinga. Iluzjonistę możecie już dziś zamówić w przedsprzedaży w tym miejscu.

Na fanpage’u Remigiusza Mroza pojawił się film z zapowiedzią jego najnowszej książki.

Iluzjonista

Bez dalszego przedłużania… oto, co nadchodzi!Szczegóły w trailerze.Przedsprzedaż i konkretne informacje: https://www.empik.com/iluzjonista-mroz-remigiusz,p1231819423,ksiazka-pPremiera: 30 października.Tętno autora przed premierą: jakieś dwieście uderzeń na minutę. ;)Iluzjonista zaprasza na przedstawienie…Wydawnictwo FILIA FILIA Mroczna Strona

Publiée par Remigiusz Mróz sur Mercredi 9 octobre 2019