Z pewnością wielu z was już wie, że Into the water to najnowsza powieść Pauli Hawkins, która ma ukazać się w maju przyszłego roku. Jakiś czas temu również my informowaliśmy was o tej sprawie. Z pewnością wielu fanów z niecierpliwością zaciera ręce, a każda wiadomość na dany temat jest dla nich na wagę złota. Dla wszystkich mamy więc dobre wieści. W sieci pojawił się projekt okładki, który zdradza nieco klimat, w jakim stworzona została powieść.

Into the water – kilka informacji

Oficjalną okładkę prezentujemy wam obok. I trzeba przyznać, że wzbudza ona niepokój oraz ciekawość. Z całą pewnością można stwierdzić, że projektantka, Jaya Miceli, wywiązała się mistrzowsko z powierzonego jej zadania. Warto przy tym wspomnieć, że przed stworzeniem okładki musiała ona szczegółowo zapoznać się z powieścią Hawkins. Dlatego też projekt jest nie tylko popisem jej talentu graficznego, ale również odzwierciedla on ogólny klimat, w jakim utrzymana jest opowieść.

Jak wiadomo, najnowsza historia stworzona przez Paulę Hawkins opowiada o dwóch siostrach i ich mrocznej przeszłości. A właściwie jest to opowieść związana z ich śmiercią. Jak się bowiem okazuje, obie dziewczyny zostaną znalezione martwe na dnie rzeki. A wydarzenia te dzieli zaledwie kilka tygodni. Jak podkreśla Miceli, jest to książka wzbudzająca niepokój, ale także przepełniona momentami, które skutecznie budują napięcie by ostatecznie zaskoczyć czytelnika nagłym zwrotem akcji. To wszystko starała się ona odzwierciedlić w okładce, którą stworzyła.

A wy jak myślicie, robi wrażenie? Nie pozostaje nam nic innego jak uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać dani premiery powieści, by móc napisać o niej coś więcej. Tymczasem wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji zapoznać się z twórczością Hawkins, zachęcamy do nadrobienia zaległości.

Jej absolutny, światowy hit pt. Dziewczyna z pociągu znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!