Czarna skrzynka to już 21 powieść z kryminalnego cyklu, której autorem jest Michael Connelly. Czytelnicy ponownie mają okazję zapoznać się z przygodami inteligentnego i błyskawicznego detektywa Harry’ego Boscha.

O czym opowiada Czarna skrzynka?

Czarna skrzynkaPrzeprowadzona analiza balistyczna pocisku, który jest dowodem w świeżo popełnionej zbrodni ujawnia nowe tropy. Dzięki temu Harry Bosch może powiązać owe morderstwo z niewyjaśnioną śmiercią młodej fotoreporterki, mającej miejsce aż dwadzieścia lat temu. Wówczas kobieta zajmowała się relacjonowaniem zamieszek w Los Angeles. Sprawa początkowo należała do głównego bohatera, jednak kiedy przejął ją inny wydział, wylądowała w archiwum. Teraz jednak pojawiły się nowe dowody, które wskazują, że śmierć sprzed laty nie była przypadkiem. Ponadto okazuje się, że to jedynie część większej, zaplanowanej intrygi a morderstwo fotoreporterki było skrupulatnie zaplanowane. Detektyw Harry rozpoczyna jedną z trudniejszych spraw. Jego zadaniem jest odnalezienie czarnej skrzynki, która umożliwi mu połączenie obu spraw, nad którymi pracuje. Czy uda się mu złożyć wszystkie elementy układanki do kupy i stworzyć z tego sensowną całość? Przekonajcie się sami!

Czarna skrzynka to historia, która zadowoli absolutnie każdego miłośnika kryminału. Wciągająca, trzymająca w napięciu i porywająca powieść, zapewniająca rozrywkę na wiele godzin. Jeśli jesteście w trakcie poszukiwania książki, która idealnie sprawdziłaby się przy wieczornym relaksie, to świetnie trafiliście. Michael Connelly zabierze was w tajemniczy i mroczny świat nierozwiązanych zagadek i intryg. A przygody głównego bohatera będziecie śledzić z zapartym tchem aż do ostatniej strony.

Książkę pt. Czarna skrzynka znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!