Jak przejąć kontrolę nad światem 2 - kup na TaniaKsiazka.pl

Jak przejąć kontrolę nad światem 2 to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości polskiej pisarki. Doroty Masłowskiej. Obecnie uznawana jest ona za jedną z najoryginalniejszych i najbardziej cenionych współczesnych autorek w naszym kraju. Nic więc dziwnego, że każda jej kolejna powieść cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników, a zapowiedzi w błyskawicznym tempie roznoszą się po sieci. Nie inaczej jest również w tym przypadku. Już 2 września 2020 roku na księgarniane półki trafi najnowsza powieść pisarki pt. Jak przejąć kontrolę nad światem 2. Historia ta jest oczywiście kontynuacją bestsellerowego hitu Jak przejąć kontrolę nad światem, nie wychodząc z domu. Czego możecie się spodziewać po najnowszej publikacji?

Jak przejąć kontrolę nad światem 2 - kup na TaniaKsiazka.pl

Jak przejąć kontrolę nad światem 2 – kilka słów o książce

Czytelnicy po raz kolejny będą mieli tu do czynienia ze zbiorem tekstów Doroty Masłowskiej. Można je zaliczyć do tych z pogranicza eseju, stand-upu i pamiętnika. Tym razem na warsztat pisarka bierze urząd pocztowy, kurs szycia, podróż, stypendium pisarskie, a także obyczaje pandemiczne. Ponadto analizuje rozmaite detale i sfery naszej codzienności. W związku z tym po raz kolejny udało się jej stworzyć oryginalny zapis współczesnej obyczajowości – jednocześnie zabawny i bolesny.

Polski dziennikarz i publicysta, Edwin Bendyk, tak oto pisze o najnowszej publikacji Doroty Masłowskiej:

Trudno o lepszy moment, by sięgnąć po książkę Doroty Masłowskiej, która mimo „zagmatwanej niemożliwości, odrażającego nonsensu i naszej bzdurnej niemocy” próbuje chwytać konkret doświadczenia. To realne jest brzydkie, ale jest swojskie, jest nasze. Czy jednak to właśnie ono w swej brzydocie musi się zawsze wyłaniać z mgły? Owszem, na tym polega urok naszego losu tkwiącego między mgłą i brzydotą w dialektycznym napięciu, którego nie zmniejsza ani konsumpcja, ani medialna popkultura. Masłowska nie udaje, że kontroluje świat, ale sprawuje pełną kontrolę nad językiem i oddaje go czytelnikowi, by służył za latarnię w coraz bardziej zamglonej rzeczywistości.

Książkę pt. Jak przejąć kontrolę nad światem 2 znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom nietuzinkowej i wciągającej literatury.