Jak zawsze - kup na TaniaKsiazka.pl

Jak zawsze – Zygmunt Miłoszewski powraca z nową powieścią i po raz kolejny zaskakuje Czytelników. Do tej pory autor znany był najbardziej z książek, które zaliczały się do kryminałów. Za te historie pokochały go tysiące Czytelników w całym kraju. Każda nowa książka była ogromnym sukcesem. Nic dziwnego, Miłoszewski jak mało kto potrafi zaskakiwać i intrygować. W jego historiach Czytelnik trafia również na poczucie humoru i oryginalną fabułę, dzięki czemu powieści przypadają do gustu nawet najbardziej wymagającym odbiorcom. Tym razem jednak nie przygotował kryminału, a coś zupełnie z innej półki. Koniecznie to sprawdźcie!

Jak zawsze – kiedy los daje drugą szansę

Najnowsza książka Miłoszewskiego nosić będzie tytuł Jak zawsze i w sprzedaży pojawi się już 23 listopada bieżącego roku. Główni bohaterowie, Ludwik i Grażyna to małżeństwo z pięćdziesięcioletnim stażem. Poznali się w 1963 roku, a połączyła ich namiętna noc. Od tej pory to właśnie namiętność staje się spoiwem, które łączy ich ze sobą przez tak długi czas. W noc, kiedy świętują okrągłą rocznicę ślubu, w ich życiu staje się coś niezwykłego. Para budzi się rano w młodych ciałach, a kalendarz pokazuje znów 1963 rok. W Warszawie zamiast Pałacu Kultury i Nauki pojawia się wieża przyjaźni polsko-francuskiej. Stolica Polski i Francji są ze sobą w ścisłym sojuszu, a Edward Gierek należy do polityków opozycji. I zaskakująco dobrze radzi sobie, jako porywający przywódca tłumów.

 Taki obrót sprawy to niezwykła szansa od losu. To możliwość przeżycia wszystkiego od nowa, eliminując błędy przeszłości. Ponadto bohaterowie mają wiedzę ludzi z XXI wieku. Jednak czy uda się im to umiejętnie wykorzystać? Czy ich historia miłosna ma szansę się powtórzyć? Czy jednak zrezygnują z tego, co mieli i każde z nich pójdzie w swoją stronę?

Okazuje się, że alternatywna rzeczywistość niekoniecznie może być darem. To nie tylko ogromna odpowiedzialność i możliwość zmian na lepsze. Bardzo szybko wychodzi na jaw, że to również przekleństwo…

Książkę pt. Jak zawsze znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!