Akuszer bogówAkuszer bogów – taki tytuł będzie nosić najnowsza książka autorstwa Anety Jadowskiej. Dla miłośników jej twórczości to bez wątpienia świetna wiadomość. Dodatkowo cieszyć może również fakt, iż czytelnicy będą mieli okazję spotkać się ze znaną już, główną bohaterką – Nikitą.

Akuszer bogów – kilka słów

Najnowszą książkę można z powodzeniem zaliczyć do urban fantasy. Fakt ten nie jest zaskoczeniem dla wiernych czytelników Jadowskiej. Czego jednak mogą jeszcze spodziewać się po owej historii? Jak się okazuje, lektura będzie swoistą kontynuacją wątków, które odbiorcy mieli okazję śledzić w poprzedniej powieści o Nikicie. Pierwszy raz o tej bohaterce fani mieli szansę przelotnie przeczytać w opowieści o Dorze Wilk. Odrębna historia, zamknięta w specjalnie przygotowanej dla niej serii, powstała stosunkowo niedawno. Zapoczątkowała ją książka pt. Dziewczyna z dzielnicy cudów.

Najnowsza część opisująca losy Nikity światło dzienne ma ujrzeć już 15 lutego bieżącego roku. Akuszer bogów to opowieść, w której bohaterka wyrusza do Norwegii, chcąc poznać prawdę o swojej przeszłości. Jak łatwo się domyślić, Nikita na drodze spotka wiele niebezpieczeństw. Ich źródłem okaże się zarówno nordycka mitologia jak i jej warszawska przeszłość.

Czytelnicy będą mieli do dyspozycji aż 400 stron, dzięki czemu mogą liczyć na długie godziny wciągającej rozrywki. Przypominamy, że książka na polskim rynku pojawi się 15 lutego 2017 roku.

Tymczasem wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji zapoznać się z twórczością Anety Jadowskiej zachęcamy do nadrobienia zaległości. Powieści autorki znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!