Kontynuacja Magika Magdaleny Parys - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Kontynuacja Magika Magdaleny Parys to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości pisarki, a przede wszystkim Trylogii Berlińskiej, o której mowa. Wystarczy tylko wspomnieć, że fani serii na kontynuację musieli czekać aż 6 lat. To całkiem sporo, zgadzamy się! W związku z tym nie powinny dziwić entuzjazm i radość czytelników na tę nowinę. Tych, którzy do tej pory nie mieli okazji zapoznać się ze wspomnianą historią, zachęcamy do nadrobienia zaległości. Warto tutaj też wspomnieć, że pisarka za książkę pt. Magik otrzymała Literacką Nagrodę Unii Europejskiej. Kiedy jej kontynuacja ujrzy światło dzienne i czego możecie się po niej spodziewać? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Kontynuacja Magika Magdaleny Parys - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Kontynuacja Magika Magdaleny Parys – kiedy premiera?

Najnowsza książka autorki nosi tytuł Książę, a jej premiera przewidywana jest na 4 września 2020 roku. Co ciekawe, w związku z pojawieniem się nowej części trylogii, pierwsza doczeka się nowego wydania i pojawi się w sprzedaży tego samego dnia. O czym opowiada najnowsza powieść?

W jednej z berlińskich katedr zostają odnalezione zwłoki ukrzyżowanego księdza. Ponadto na imigranckim osiedlu w niejasnych okolicznościach wybucha pożar, a w poszczególnych landach rosną nastroje separatystyczne. Do tego odżywa toksyczny nacjonalizm. Czy to możliwe, że komuś są na rękę te pozornie niezwiązane ze sobą sprawy? Bezwzględnemu Księciu, który pragnie przywrócić do życia Imperium Germanum? Działającemu poza demokratyczną kontrolą kontrwywiadowi? A może walczącym o najwyższą władzę członkom rządu? Rozwikłanie tej niełatwej zagadki znów spoczywa w rękach prezydenta berlińskiej policji Tschapieski, dziennikarki Dagmary Bosch i komisarza Kowalskiego. Szybko też okazuje się, że stawką w tej rozgrywce jest nie tylko przyszłość państwa, ale także ich poplątane życie osobiste.

Autorce udało się tu połączyć historię powojennej armii cieni z napięciami, pulsującymi w dzisiejszych Niemczech. Tym samym stworzyła niezwykle porywającą opowieść o demonach historii, które w Niemczech żyją do dziś.

Przypominamy, że kontynuacja Magika Magdaleny Parys pt. Książę będzie dostępna w sprzedaży od 4 września 2020 roku. Znajdziecie ją tutaj.

Tymczasem tutaj znajdziecie pierwszą część historii.