Wiemy kto zagra Saszę Załuską

Tak jest, wiemy, kto zagra Saszę Załuską! Informacja ta pojawiła się w sieci za sprawą samej Katarzyny Bondy i aktorki, która wcieli się w rolę książkowej profilerki. Jak z pewnością orientują się miłośnicy twórczości pisarki, Załuska to bohaterka bestsellerowego cyklu pt. Cztery żywioły Saszy Załuskiej. Ekranizację serii zapowiadano od dawna, jednak prace nad projektem pokrzyżowała, jak w wielu podobnych przypadkach, epidemia koronawirusa. Wszystko wskazuje jednak na to, że fani już niebawem doczekają się upragnionego serialu.

Wiemy kto zagra Saszę Załuską

Wiemy kto zagra Saszę Załuską – kilka słów o ekranizacji

Katarzyna Bonda o pracy nad ekranizacją jej książek poinformowała fanów za pomocą instagramowego konta. To tam dodała krótką informację:

Niespodzianka w progresie. Więcej szczegółów po wakacjach! Trzymajcie proszę kciuki!!

Nie zabrakło też zdjęcia z aktorką, Magdaleną Boczarską. Tym samym fani bardzo szybko domyślili się, że to właśnie ona wcieli się w główną rolę profilerki, Saszy Załuskiej. Wątpliwości obserwatorów rozwiała sama Boczarska, wstawiając to samo zdjęcie na swoim profilu w mediach społecznościowych. Wymownie podpisując je:

Dziewczyna Bondy! Nowy projekt zbliża się wielkimi krokami.

Dokładna data premiery serialu nie jest jeszcze znana, ale wiemy już, że widzowie będą mogli zobaczyć go na platformie player.pl jeszcze w tym roku. Będzie to właśnie produkcja stworzona specjalnie na jej potrzeby. Biorąc pod uwagę fakt, że seriale, które pojawiły się na player.pl, były później emitowane także na kanale TVN, możemy przypuszczać, że produkcja pojawi się na antenie jesienią. Dlaczego wtedy? Ponieważ jak wiemy, wielkie stacje telewizyjne przygotowują specjalne ramówki wiosenne i jesienne. Ta pierwsza jest już za nami, natomiast duga przed nami. Istnieje więc duża szansa, że serial na platformie, jak i w telewizji, pojawi się pod koniec tego roku.

Pod obiema informacjami czytamy mnóstwo komentarzy od fanów, zachwyconych wyborem Magdaleny Boczarskiej. Warto tutaj wspomnieć, że to ona wcieliła się w rolę Michaliny Wisłockiej w filmie pt. Sztuka kochania.

Tera, kiedy wiemy, kto zagra Saszę Załuską, dajcie nam koniecznie znać, co sądzicie o takim wyborze! Tymczasem wszystkich zainteresowanych książkami z cyklu, odsyłamy tutaj.