Kalendarze 2021

Choć trudno w to uwierzyć, rok 2020 ma się powoli ku końcowi. Jest to więc idealna pora na rozejrzenie się za planerem na nowy rok. Dlatego też dziś bierzemy pod lupę książkowe kalendarze 2021 – jaki wybrać na przyszły rok?

Kalendarze 2021 znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Kalendarze 2021

Przegląd ciekawych propozycji na nadchodzący rok

Kalendarze 2021 - Czaromarownik

CzaroMarownik 2021

Kultowy kalendarz księżycowy powraca! CzaroMarownik 2021 to ósma już edycja znanego i lubianego wśród fanów ezoteryki, kalendarza dziennego.

Co takiego, poza klasycznym układem kalendarza książkowego, znajdziemy w środku tegorocznego wydania?

W środku CzaroMarownika 2021 czekają na nas: horoskop księżycowy na cały 2021 rok, spis zaklęć ochronnych oczyszczających pole energetyczne, ale także ciekawostki na temat magii kryształów i kamieni szlachetnych wraz z ich zastosowaniem, czy też tajniki pracy z żywiołami ziemi, ognia, powietrza i wody.

Kalendarz 2021. Kobieta w wielkim mieście

Pewnego rodzaju przeciwwagą do kalendarza magicznego będzie kalendarz Kobiety w wielkim mieście. Autorka, Katarzyna Olubińska, stworzyła  kalendarz dla wszystkich tych, którzy nie boją się marzyć i chcą przeżyć nadchodzący rok pełni inspiracji i odwagi!

W środku kalendarza znajdziemy inspirujące cytaty z książki Kobieta w wielkim mieście, motywacyjne treści na każdą porę roku, odsyłacze do czytań Pisma Świętego na każdy dzień. A wszystko to w przepięknej oprawie stworzonej z ilustracji Magdy Grabowskiej (Bovskiej) oraz zdjęć Toli Piotrowskiej.

Twój czas. Notes Agaty Przybyłek

Twój czas. Notes Agaty Przybyłek

Notes Agaty Przybyłek pełni funkcję kalendarza, notesu i planera. Dlatego też z pewnością sprawdzi się wśród osób, które lubią mieć wszystko, co najważniejsze pod ręką.

Autorka zdradza w nim swoje sekrety, przytacza ulubione cytaty z wcześniej wydanych książek własnego autorstwa. Ponadto pozycja została wzbogacona również o kolorowanki antystresowe dla dorosłych oraz tabele umacniania nawyków.

Na końcu znajdziemy również niespodziankę w postaci niepublikowanego wcześniej opowiadania. Jest to także pozycja obowiązkowa dla fanów twórczości Agaty Przybyłek.

Rok 2021 z Dilerką Emocji

 

Rok 2021 z Dilerką Emocji

Kalendarz Dilerki Emocji, to z pewnością kalendarzowy must have dla wiernych fanów twórczości Agnieszki Lingas-Łoniewskiej.

Autorka zaznaczyła w kalendarzu wszystkie najważniejsze dni, w których wydarzy się coś związanego z jej twórczością. Są to zarówno premiery jej nadchodzących książek, jak i eventy, podczas których będzie można spotkać się z autorką. Nie zabraknie tutaj również złotych myśli oraz inspiracji od samej autorki.

Niegrzeczny planer

Niegrzeczny planer

Niegrzeczny planer to propozycja dla wszystkich fanek romansów i powieści erotycznych. Dzięki niemu czeka Was rok pełen wyzwań, a także inspiracji płynących od ulubionych autorów!

Znajdziemy tutaj niegrzeczne sekrety autorek bestsellerowych powieści, takich jak: Ewelina Dobosz, Katarzyna Bester, Emilia Szelest, Alicja Sinicka, Anna Langner, Beata Majewska, Ewa Pirce, Amo Jones i Laurelin Paige.

Planer, poza miejscem na notatki, zawiera również przestrzeń na autografy. Bo kto wie, kiedy zupełnie przypadkiem spotkasz na swojej drodze ulubionego autora? 😉

Kalendarze 2021 - Rok dobrych myśli

Rok Dobrych Myśli. Kalendarz 2021

W naszym zestawieniu inspirujących tytułów na rok 2021 nie może zabraknąć również kalendarza od Beaty Pawlikowskiej, która przygotowała dla nas Rok Dobrych Myśli. Kalendarz ten to 365 motywujących cytatów na 365 dni.

Co takiego jeszcze kryje się pod okładką kalendarza? Decydując się na Rok Dobrych Myśli, otrzymacie kalendarz pełen autorskich tekstów i rysunków, przepisy kulinarne, a także multimedialne linki do źródeł zewnętrznych.

Zaprzyjaźnij się ze sobą i wyćwicz optymistyczną wizję na świat, wypełniając rok 2021 dobrymi myślami!

Bullet JournalBullet Journal

Zaś dla wszystkich tych, którzy nie przepadają za klasyczną formą kalendarza książkowego, mamy Bullet Journal od Sylwii Kawalerowicz! Każdy, kto zna ideę Bullet Journal wie, że ta stawia on na zupełną swobodę i elastyczność planującego.

Propozycja od Sylwii Kawalerowicz to idealny terminarz, notes i kalendarz w jednym. W środku możemy wykorzystać dla swoich potrzeb roczny, miesięczny i tygodniowy terminarz. Dzięki temu jeden przedmiot wystarcza nam, aby zaplanować kolejne dni, a nawet i miesiące.

Kto wie, może właśnie Bullet Journal będzie Twoim kalendarzem na nadchodzący rok?

Kalendarze 2021 – który z nich stanie się Twoim? 😉