Czego uczą nas zwierzęta - kup na TaniaKsiazka.pl

Macie pod swoim dachem uroczego czworonoga, który za każdym razem wita Was po długiej (5 minut to dla niego cała wieczność!) nieobecności merdającym ogonem? A może towarzyszy Wam puchaty kłębek, który przyjemnie mruczy podczas wspólnych chwil relaksu? Niezależnie od tego, czy zaliczacie się do grupy miłośników psów, czy kotów, jedno jest pewne. Od naszych czworonożnych przyjaciół możemy nauczyć się naprawdę dużo. To one pokazują nam, na czym polega prawdziwa, bezwarunkowa przyjaźń. Poza tym nie bez powodu zwierzęta wykorzystywane są w wielu zawodach na świecie – wojsko, policja, straż, ratownictwo górskie czy w pomocy osobom niepełnosprawnym. Czego uczą nas zwierzęta? Jak domowi terapeuci pomagają nam pozbyć się ograniczeń i stać się lepszymi ludźmi to książka, która zdradza wiele fascynujących sekretów i pomaga zrozumieć jeszcze lepiej te niezwykłe istoty.

Czego uczą nas zwierzęta - kup na TaniaKsiazka.pl

Czego uczą nas zwierzęta – jak mądrość zwierząt pomaga nam w życiu

Prezentowany dziś poradnik w sprzedaży będzie dostępny już od 25 listopada bieżącego roku. Czytelnicy znajdą w nim wiele ciekawych i nieoczywistych informacji. Okazuje się bowiem, że zwierzęta wiedzą o nas znacznie więcej, niż nam się wydaje. I wcale nie chodzi tu tylko o psy, czy koty. Dzikie ptaki na przykład potrafią wyczuć zbliżające się niebezpieczeństwo. Co zatem zrobić, by móc skorzystać z tej mądrości? Wystarczy zatrzymać się na chwilę i dobrze wsłuchać w ich głos – zdradzą Wam wiele fascynujących faktów.

Czego uczą nas zwierzęta? - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!

Autorka książki pokazuje czytelnikom, jak zrozumieć to, co zwierzęta chcą nam przekazać. Ponadto zdradza, jak wykorzystać tę wiedzę w praktyce i zmienić życie nasze i naszych zwierzęcych towarzyszy. Danielle MacKinnon już od ponad 20 lat pracuje niestrudzenie ze zwierzętami jako medium. Tym samym teraz dzieli się z odbiorcami swoją wiedzą i doświadczeniem, które zdobyła. Czytelnicy w tym poradniku otrzymują pomocne narzędzia i techniki, które wprowadzają na drogę osobistego rozwoju poprzez słuchanie tego, co ma mu do przekazania jego zwierzę.

Jeśli zainteresowała was książka pt. Czego uczą nas zwierzęta, koniecznie zajrzyjcie tutaj. Zdradźcie też koniecznie, czego nauczyli Was czworonożni przyjaciele!