Ekranizacja Stewardesy

Ekranizacja Stewardesy ucieszy wszystkich miłośników książki Chrisa Bohjaliana. Thriller w szybkim tempie podbił międzynarodowe listy bestsellerów i zyskał uznanie czytelników na całym świecie. Tym samym nie dziwi fakt, że tytułem tym zainteresował się również świat filmu. Owocem rosnącego zainteresowania jest ekranizacja powieści, którą odbiorcy będą mogli podziwiać w postaci serialu. Co wiemy na jego temat?

Ekranizacja Stewardesy

Ekranizacja Stewardesy – kilka słów o produkcji

Na małym ekranie w głównej roli wystąpi Kaley Cuoco, którą część widzów z pewnością kojarzy z serialu pt. Teoria wielkiego podrywu. Obok niej pojawią się: Rosie Perez, Michiel Huisman oraz Zosia Mamet. Produkcja będzie dostępna na platformie HBO GO już od 26 listopada 2020 roku.

O czym opowiada sama historia? Cassandra Bowden, tytułowa stewardesa nie prowadzi zbyt zdrowego trybu życia. Jej pociąg do alkoholu niejednokrotnie kończy się gigantycznym kacem. Poza tym nie raz już budziła się w przypadkowych miejscach z lukami w pamięci. Jednak tym razem urwanie filmu ma porażające konsekwencje. Pewnego dnia stewardesa budzi się w przepięknym pokoju hotelowym w Dubaju. I pewnie upojna noc z kochankiem byłby kolejnym szalonym wspomnieniem, gdyby nie fakt, że mężczyzna leży martwy w świeżej jeszcze kałuży krwi. Cassandra waha się, czy dzwonić na policję – w końcu nic nie pamięta, nie wie nawet, czy byłaby w stanie cokolwiek opowiedzieć. Czy ktoś jej uwierzy? W końcu jak można przespać czyjeś morderstwo? Kobieta więc wymyśla sprytną intrygę, która w ostateczności kończy się klęską. FBI zatrzymuje ją na lotnisku. Czy kobieta jest naprawdę winna?

Jedno jest pewne. Chris Bohjalian stworzył intrygującą i przepełnioną czarnym humorem opowieść o tym, jak jedna noc może wywrócić nasze życie do góry nogami.

Jestem ciekawa, czy macie zamiar oglądać serial. Dajcie znać! Poniżej prezentuję wam zapowiedź ekranizacji, o której mowa. Tymczasem wszystkich, którzy do tej pory nie mieli okazji zapoznać się z książką, zachęcam do nadrobienia zaległości. W końcu warto najpierw zapoznać się ze źródłem, z którego czerpali twórcy serialu!