Nie ukryjesz się Susan Lewis

15 czerwca swoją premierę miało polskie wydanie książki Nie ukryjesz się Susan Lewis, to nowa, letnia propozycja od Wydawnictwa Kobiecego.

Susan Lewis jest znaną i lubianą w Polsce autorką. Do tej pory napisała ponad 40 książek, część z nich wydano w naszym kraju. Początek swojej drogi zawodowej związała z telewizją. W wieku 18 lat zaczęła pracę w HTV w Bristolu, a gdy miała 22 lata przeprowadziła się do Londynu, żeby zacząć pracę w Thames.

Początkowo była sekretarką przy programach newsowych, następnie została asystentką produkcji i zajęła się programami rozrywkowymi i dramatycznymi. Później pracowała w Hollywood, ale pisanie scenariuszy nie było jej powołaniem.

Porzuciła to wszystko, żeby zająć się powieściopisarstwem. I jak się okazało, to była świetna decyzja.

Nie ukryjesz się Susan Lewis – zapowiedź

Thriller Nie ukryjesz się jest przede wszystkim opowieścią o tym, że choćbyśmy nie wiem jak się starali, grzechy przeszłości zawsze nas odnajdą.

Justine Cantrell jest szczęśliwą matką i żoną. Jest wspólniczką w firmie cateringowej, a jej mąż Mat właśnie wydał pierwszą książkę. Prowadzi wymarzone życie w pięknym domu pod Londynem.

Gdy jej nastoletni syn Ben zaczyna się dziwnie zachowywać, Justine i jej mąż pochłonięci karierami nawet tego nie zauważają. Dochodzi do tragedii, w tym samym czasie, w którym główna bohaterka zachodzi w kolejną ciążę.

Justine musi porzucić dotychczasowe życie i rodzinę, którą naprawdę kocha. Zmienia nazwisko i na nowe miejsce swojego życia wybiera małe amerykańskie miasteczko i domek nad jeziorem, w którym kiedyś odwiedzała babcię.

Zaczyna wszystko od nowa. Wkrótce okrywa tajemnicę, która jej zagrozi równie mocno jak przeszłość, którą pozostawiła za sobą.

Czy Justine uda się ukryć? Chcecie się dowiedzieć, jaki sekret skrywa bohaterka powieści Susan Lewis? Ja nic więcej już Wam nie zdradzę, ale zachęcam do sięgnięcia po książkę Nie ukryjesz się. Ten thriller ma potencjał, żeby okazać się świetną letnią lekturą.

Nie musicie jej szukać. Wystarczy, że klikniecie tutaj: Nie ukryjesz się Susan Lewis.

Macie już swoje lektury na lato?