Kamienne posłanie - kup na TaniaKsiazka.pl

Kamienne posłanie to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników twórczości Margaret Atwood. Poza tym to również świetna okazja dla każdego, kto poszukuje nietuzinkowych i skłaniających do refleksji opowiadań. Ponieważ prezentowany dziś tytuł to zupełnie nieznane dotąd w Polsce krótsze formy literackie kanadyjskiej pisarki. Warto tutaj również dodać, że autorka lubi dotykać tematyki społecznej, socjologicznej, antysystemowej i anty patriarchalnej. W związku z tym wiele z jej utworów ma wydźwięk feministyczny. Poza tym od wielu lat jej nazwisko pojawia się w czołówce kandydatów do literackiej Nagrody Nobla. W związku z tym, jeśli do tej pory nie było Wam po drodze z jej twórczością, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś macie do tego idealną okazję! Książka pt. Kamienne posłanie w sprzedaży na polskim rynku będzie dostępna od 30 października 2019 roku.

Kamienne posłanie - kup na TaniaKsiazka.pl

Kamienne posłanie – przewrotne opowiadania Margaret Atwood

W prezentowanej dziś pozycji czytelnicy znajdą aż dziewięć opowieści kanadyjskiej autorki. Margaret Atwood zapuszcza się w krainę cieni, gdzie prowadzi z czytelnikiem inteligentną grę, mieszając czarny humor ze śmiertelną powagą. W związku z tym pokazuje ciemne, ale też groteskowe strony ludzkiej natury.

Jest burzliwa, zimowa noc. Na ratunek owdowiałej pisarki przybywa jej zmarły mąż. Starsza pani, która cierpi na zespół Charlesa Bonneta, postanawia się rozprawić z małymi ludzikami. Ludzikami, które widzi wszędzie. Poza tym cierpiąca na chorobę genetyczną kobieta jest brana za wampira. A zabójczyni czterech mężów wreszcie nadarza się okazja, by zemścić się na mężczyźnie, który zranił ją jako pierwszy.

Oto co na temat tych historii napisało Independent: Te historie pokazują, że każdy ma w swoim życiu taki moment i taką osobę, którą naprawdę chciałby zabić.

Przypominamy, że książka pt. Kamienne posłanie na polskim rynku będzie dostępna już od 30 października bieżącego roku. Prezentowaną dziś pozycję znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury z przesłaniem. A przede wszystkim tym, którzy poszukują nietuzinkowych i oryginalnych opowiadań, skłaniających do refleksji. Koniecznie sprawdźcie to sami!