Promocje

Karnawał Promocji w TaniaKsiazka.pl. Złap dodatkowy rabat!

Karnawał promocji w TaniaKsiazka.pl. Złap dodatkowy rabat!

W poniedziałek w Księgarni TaniaKsiazka.pl wystartował Karnawał Promocji. Wiecie, co to znaczy? To okazja do zapolowania na książki (i nie tylko) z roztańczonymi zniżkami!Karnawał promocji w TaniaKsiazka.pl. Złap dodatkowy rabat! >>

Karnawał promocji w TaniaKsiazka.pl >>

Przygotujcie się, bo przez najbliższe 6 tygodni, co tydzień czeka nowa promocja. Karnawał w TaniaKsiazka.pl już trwa i będziecie mogli w nim uczestniczyć do 23 lutego. To wielki festiwal, podczas którego możecie złapać książki z niebagatelnymi zniżkami. Co więcej, dla chętnych te zniżki mogą być jeszcze większe 😉

Złap dodatkowy rabat >>

Chcesz dodatkowy rabat na każdą z karnawałowych promocji? W takim razie już dziś zapisz się na Sekretną Listę Newsletterową, bo każdy, kto to zrobi, dostanie kod na bonusowe 5% rabatu na produkty z aktualnej karnawałowej promocji. Co więcej, nowe kody będziecie dostawać w dniu startu kolejnych obniżek podczas trwania karnawału.

Zapisać możesz się w tym miejscu.

Do 19 stycznia – roztańczone poradniki do -40% >>

Pierwsza obniżka, którą możecie złapać jeszcze do niedzieli, to poradniki do 40% taniej. Zatem możecie przypomnieć sobie swoje noworoczne postanowienia. Być może dzięki któremuś z poradników uda się Wam je spełnić?

Po jakie poradniki sięgniesz: kulinarne, dotyczące zdrowego stylu życia, psychologiczne, parentingowe, DIY, dla właścicieli zwierząt, biznesowe… ? Do wyboru do koloru! Zatem nie zwlekaj, łap poradniki ze zniżką i sprawdź, jakimi radami dzielą się specjaliści w swoich dziedzinach.

Poradniki z rabatem do 40% możecie złapać do niedzieli, 19 stycznia. Sam karnawał promocji potrwa aż do 23 lutego. Kolejnej obniżki możecie spodziewać się już w poniedziałek.

W ramach karnawałowej akcji poza poradnikami TaniaKsiazka obniży ceny:

  • gier, puzzli i książeczek dla dzieci,
  • kryminałów,
  • reportaży,
  • książek obyczajowych,
  • fantastyki.

Jak widzisz, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Zatem, żeby nie przegapić promocji, która Cię interesuje, nie zwlekaj i już dziś zapisz się na Sekretną Listę Newsletterową.

Więcej o Karnawale Promocji w TaniaKsiazka.pl dowiesz się w tym miejscu.

Karnawał promocji w TaniaKsiazka.pl. Złap dodatkowy rabat! >>