Leśna polana to książka stworzona przez Katarzynę Michalak. Czytelnik może spodziewać się niesamowicie wzruszającej i emocjonalnej opowieści. Traktuje ona o miłości, szczerej przyjaźni i przemocy oraz przeciwnościach losu, na które zostali wystawieni bohaterowie. Ale to również historia o zagubionych marzeniach i drugiej szansie danej człowiekowi.

Czym zachwyca Leśna polana?

Każdy z nas ma takie miejsce, do którego udaje się, kiedy świat dookoła wydaje się być okrutny i niesprawiedliwy. Tam nasze myśli i dusza doznają ukojenia, powraca radość i bezwarunkowe szczęście. Dla głównej bohaterki, Gabrysi, takim miejscem przez wiele lat była właśnie leśna polana. To tu miała wieść szczęśliwe i radosne życie, po brzegi wypełnione miłością, wraz z drugą połówką – Wiktorem Prado. Nieprzewidywalny los postanowił jednak pokrzyżować jej plany. Mężczyzna znika bez słowa a Gabrysia zostaje zupełnie sama z planami na przyszłość i złamanym sercem. Całe szczęście bohaterka może liczyć na całkowite wsparcie przyjaciółek, Majki i Julii. Ponadto nad życiem Gabrysi czuwa także jej ojciec, Antonii.

Przyjaźń między dziewczynami nawiązała się w dość nietypowym miejscu. Był to szpital psychiatryczny, gdzie każda z nich musiała uporać się z trudną przeszłością, która odcisnęła piętno na ich delikatnej psychice. Również lekko nie mieli trzej bracia: Marcin, Patryk oraz ukochany Gabrysi, Wiktor. Mimo iż obecnie prowadzą dostatnie życie przepełnione luksusem, to kiedyś musieli stawić czoło tyranii i przemocy.

Leśna polana to historia niezwykle wzruszająca. Czytelnik śledzi losy bohaterów z zapartym tchem i wspólnie zmaga się z przeciwnościami życia i trudnymi próbami, którym są nieustannie poddawani. Katarzyna Michalak po raz kolejny udowadnia, że ma niezwykły talent i potrafi stworzyć ujmującą opowieść o ponadczasowych wartościach.

Książkę Leśna polana znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!