Klątwa Kreatorów, nowy tom Prawa Milenium już wkrótce!

Trudi Canavan, bestsellerowa autorka fantasy, kontynuuje swój cykl Prawo Milenium. Czwarta część serii pt. Klątwa Kreatorów pojawi się w księgarniach już 6 maja. Jesteście ciekawi, co tym razem pisarka przygotowała dla swoich czytelników?

Klątwa Kreatorów - sprawdź w TaniaKsiazka.pl

źródło: materiały wydawcy

Głównymi bohaterami pełnej magii serii Prawo Millenium są Tyen i Rielle. Do tej pory odsłony ich losów czytelnicy mogli poznać w poprzednich tomach cyklu: Złodziejska magia, Anioł burz oraz Obietnica następcy.

Historie bohaterów żyjących w różnych światach początkowo toczą się niezależnie. Poznajemy ich na samym początku pełnej magii drogi. Tyen, student archeologii, w jednym z grobowców znajduje tajemniczą księgę. Okazuje się, że to nie jest zwykła księga, a zaklęta przed wiekami kobieta.

Z kolei Rielle żyje w świecie, w którym korzystanie z magii jest jednoznaczne z okradaniem aniołów, dlatego dziewczyna ukrywająca swoje magiczne zdolności. Rielle chodzi do szkoły zakonnej, a wszyscy wymagają od niej tylko jednego – ma znaleźć od odpowiedniego męża.

Bohaterom serii Prawo Milenium czytelnicy towarzyszą przez lata. Oboje dojrzewają i odnajdują swoje przeznaczenia, a magia będzie im odtąd towarzyszyć we wszystkich światach, do jakiś skieruje ich przeznaczenie. 

Seria Prawo Milenium - sprawdź w TaniaKsiazka.pl

źródło: materiał prasowy wydawcy

Klątwa Kreatorów, nowy tom Prawa Milenium – zapowiedź

Co czeka na fanów serii w Klątwie Kreatorów, najnowszej powieści cyklu Prawo Millenium?

Zadaniem Rielle, jako Kreatorki, jest przywracanie magii światom, które zostały jej pozbawione. To tak ją pochłania, że już sama nie pamięta, ilu światom zdołała pomóc.

Z kolei Tyen zrezygnował z bycia szpiegiem i teraz zajmuje się szkoleniem nowych magów. Jednocześnie zajmuje go problem urządzeń bojowych, które zaczynają się pojawiać w coraz to nowych światach.

Spokój nie trwa długo. Jeden z dawnych wrogów przenosi informacje o zagrożeniu większym, niż wszystko, z czym Tyen i Rielle mierzyli się do tej pory. Jedyną szansą na ocalenie całej ludzkości jest połączenie ich sił. Czy wspólnie zdołają odeprzeć zło?

Najnowszą książkę Trudi Canavan, autorki, która wprowadza swoich czytelników nie do jednego, a do wielu magicznych światów, możecie już złapać w przedsprzedaży w tym miejscu. Jeśli nie znacie poprzednich części serii, a historia Tyena i Rielle was zainteresowała, to odsyłam Was tutaj.