Kobieta z blizną - kup na TaniaKsiazka.pl

Kobieta z blizną to niezwykła opowieść o sile i odwadze, która jest już dostępna w sprzedaży. Książka przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom literatury faktu. Poza tym powody do zadowolenia mają też wielbiciele rodzimych reportaży, które chwytają za serce, a jednocześnie szokują i wzbudzają wiele emocji. Jesteście ciekawi, czego możecie spodziewać się po tym tytule? Koniecznie zatem czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Kobieta z blizną - kup na TaniaKsiazka.pl

Kobieta z blizną – prawdziwa opowieść o cierpieniu i walce samym z sobą

Książka to prawdziwa historia, która opowiada o pięknej i utalentowanej projektantce mody i fotomodelce Katarzynie Dacyszyn. Przyszłość przed tą młodą kobietą stała otworem. Oczywiście nie zawsze było tak kolorowo, jakby chciała. Ponieważ od dłuższego czasu zmagała się z prześladującym ją stalkerem. A ten przekraczał wszelkie granice prywatności. W końcu jednak, w 2016 roku w Łodzi udało się postawić go przed sądem. Okazało się jednak, że to dopiero początek prawdziwych problemów Katarzyny. Ponieważ tuż przed salą sądową Robert W. oblał ją kwasem siarkowym. Kobieta musiała zmierzyć się z potwornym bólem oraz licznymi ciężkimi i żmudnymi operacjami. Później czekała ją długotrwała rekonwalescencja. Wszystko to, by powrócić do życia. Choć ciało dało się w znacznym stopniu naprawić, z duszą było nieco gorzej.

Jednak wsparcie najbliższych, jak i zupełnie obcych osób dało jej wielką siłę, by walczyć o siebie. A wcale nie było łatwo zmierzyć się z oszpeconym ciałem, które przykuwało uwagę innych. I  strachem przed wytykaniem palcami. Ostatecznie pomoc psychologa, nauka sztuk walki oraz odważne sesje zdjęciowe pomogły kobiecie twardo stanąć na nogi.

Tym samym prezentowana dziś książka to obraz całej tej ciężkiej i trudnej drogi, jaką musiała przejść Katarzyna Dacyszyn. To niezwykła walka o przetrwanie, akceptację i zrozumienie.

Przypominamy, że książka pt. Kobieta z blizną jest już dostępna w sprzedaży. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury faktu i polskich reportaży. Koniecznie to sprawdźcie, gwarantujemy, że nie pożałujecie!