Kolej na Felix - kup na TaniaKsiazka.pl

Kolej na Felix to reportaż, który opowiada o niezwykłej kotce. Książka cieszy się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie i trudno się temu dziwić. Dlaczego? Ponieważ tam, gdzie w roli głównej występuje futrzak, niemal zawsze gwarantuje on sukces. Prezentowany dziś tytuł na polskim rynku będzie dostępny od 3 kwietnia 2019 roku i polecamy Wam go z ogromną przyjemnością. Bo tak się składa, że książka Kolej na Felix objęta została naszym patronatem. Cieszy nas to ogromnie, ponieważ jako książkoholicy, uwielbiamy wspierać ciekawe i nietuzinkowe projekty. Po tę lekturę powinien sięgnąć nie tylko każdy wielbiciel kotów, ale także miłośnicy literatury faktu. Gwarantujemy, że każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Kolej na Felix – prawdziwa historia kotki, która czuje pociąg do przygód

Tytułowa bohaterka, Felix, to prawdziwa celebrytka w świecie kotów. Stałe zatrudnienie znalazła na dworcu Huddersfield. Tam sprawdza się jako specjalistka od zwalczania szkodników i oraz ekspertka od wywoływania zachwytu wśród pasażerów i pracowników. Nic więc dziwnego, że książka o jej przygodach w błyskawicznym tempie stała się międzynarodowym bestsellerem.

Bohaterka, już jako mała kotka, potrafiła owinąć sobie wszystkich wokół ogona. Tym samym szybko sprawiła, że z pozoru zwykły dworzec stał się kultowym miejscem spotkań wszystkich fanów kotów. Felix na co dzień pomaga podróżnym i pasażerom. A poza tym purrfekcyjnie wypełnia obowiązki lokalnej celebrytki. W związku z tym udziela wywiadów i promuje swoją puchatą osobą akcje charytatywne.

Dzięki tej książce poznacie niezwykłe przygody tej puchatej bohaterki. Dowiecie się również, jak wygląda życie jednego z najpopularniejszych kotów na świecie.

Jeszcze raz przypominamy, że książka pt. Kolej na Felix będzie dostępna na naszym rynku od 3 kwietnia bieżącego roku. Z dumą dodajemy także, że ten niesamowity reportaż został objęty naszym patronatem.

Prezentowany dziś tytuł znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury faktu i reportaży. Gwarantujemy, że ta historia wywoła na Waszych twarzach szeroki uśmiech. A ponadto to lektura obowiązkowa dla każdego wielbiciela kotów. Koniecznie sprawdźcie to sami!