Kolejna ekranizacja powieści Kinga

Kolejna ekranizacja powieści Kinga to doskonała wiadomość dla wszystkich fanów mistrza horroru i grozy. Właściwie wielbiciele twórczości amerykańskiego pisarza nie mają powodów do narzekania. Ponieważ jego książki cieszą się obecnie ogromnym zainteresowaniem wśród producentów seriali i filmów. W związku z tym teraz ekranizacji doczekała się kolejna już historia. Chodzi tu o pozycję pt. Dziewczyna, która kochała Toma Gordona. Jesteście ciekawi i chcecie poznać więcej szczegółów? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Kolejna ekranizacja powieści Kinga

Kolejna ekranizacja powieści Kinga – kilka słów o produkcji i książce

Scenariusz do produkcji stworzy Christy Hall, natomiast jednym z producentów został Roy Lee. Warto tutaj wspomnieć, że ma on już na koncie prace przy kilku ekranizacjach powieści Kinga. Projekt przyjmie formę filmu, który wyprodukuje studio Village Roadshow Pictures.

O czym opowiada sama historia? Dziewięcioletnia Trisha i jej starszy brat ruszają z matką do parku narodowego w masywie Gór Białych. Kobieta zajęta kłótnią z synem nie zauważa, jak córka zbacza z wyznaczonego szlaku i gubi się w gęstym lesie. Chociaż Trisha próbuje opanować początki paniki i myśleć racjonalnie, to każdy kolejny krok oddala ją od cywilizacji. Tym samym weekendowy spacer zmienia się w trwającą wiele dni samotną wędrówkę przez pełen zagrożeń las. Dziewczynka racjonuje sobie żywność i pociesza się, słuchając transmisji radiowych z meczów baseballowych ze słynnym miotaczem Red Soxów, Tomem Gordonem, w którym się podkochuje. Głód, pragnienie, strach przed nieuniknioną, jak wydawałoby się, śmiercią, wywołują u niej halucynacje. W związku z tym spotyka w nich przyjaciół i członków rodziny, a nawet samego Toma. Wkrótce też przerażona Trisha zaczyna wierzyć, że jej przeznaczeniem jest pokonanie Boga Zagubionych, który tropi ja w postaci zmutowanych zwierząt.

Dajcie znać, czy kolejna ekranizacja powieści Kinga to Waszym zdaniem trafiony wybór? I czy książka znajduje się w Waszej domowej biblioteczce. Tymczasem wszystkich, którzy do tej pory nie mieli okazji zapoznać się z powieścią, odsyłamy tutaj. To świetna propozycja dla każdego wielbiciela literatury grozy i horroru.