Konsumencki Lider Jakości 2017

brąz

Konsumencki Lider Jakości 2017 przyznany

Księgarnia TaniaKsiazka.pl otrzymała prestiżowe wyróżnienie: Brązowe Godło Konsumenckiego Lidera Jakości 2017. Tytuł Konsumencki Lider Jakości jest przyznawany przez Strefę Gospodarki, dodatek do Dziennika Gazety Prawnej, na podstawie głosów i opinii Konsumentów. Księgarnia TaniaKsiazka.pl została wyróżniona w kategorii „Internetowe sklepy wysyłkowe”, a Klienci uzasadniając swój wybór, pisali: “Niskie ceny”, “Duży wybór” i “Interesujące promocje”. Wy też lubicie księgarnię TaniaKsiazka.pl?

Konsumencki Lider Jakości 2017 wskazywany przez Klientów

Badanie przeprowadzane w ramach projektu realizowanego przez redakcję Strefy Gospodarki służy wyłonieniu najlepszych firm i marek na rynku. Głosują tylko i wyłącznie konsumenci, którzy wybierają ich zdaniem produkty najlepszej jakości, kierując się subiektywnymi kryteriami. Dzięki temu badaniu można wybrać polskich liderów jakości i docenić firmy, które starają się przede wszystkim spełnić wymagania swoich Klientów. Przyznawane są trzy miejsca na podium: złoto, srebro i brąz. W tegorocznym badaniu wzięła udział rekordowa liczba respondentów, aż 12 tysięcy osób.

Konsumencki Lider Jakości 2017 za super jakość

zakupyKonsumenci decydując o swoim wyborze, biorą pod uwagę takie kryteria jak: jakość usług, jakość obsługi, wielkość asortymentu i inne istotne dla nich elementy, które wpływają na zadowolenie z zakupów. Dzięki opiniom i głosom konsumentów badanie pozwala także wskazać najlepsze produkty i usługi oferowane na rynku, a także pokazuje, w jakim kierunku zmierzają poszczególne branże i jak kształtują się trendy rynkowe.

Konsumenci wybierając księgarnię TaniaKsiazka.pl, uzasadniali swój wybór mówiąc, że ta księgarnia ma: “Niskie ceny”, “Duży wybór”. “Interesujące promocje”, “Szybką dostawę”. Niewątpliwie są to bardzo istotne elementy podczas dokonywania internetowych zakupów. Badanie mające na celu wyłonienie Konsumenckich Liderów Jakości było realizowane już po raz szósty.

A co dla Was jest istotne podczas dokonywania zakupów w księgarni internetowej?