Zła Julia - kup na TaniaKsiazka.pl

Kontynuacja bestsellerowej serii Leisy Rayven jest już dostępna na polskim rynku! Powieść nosi tytuł Zła Julia i opisuje dalsze losy bohaterów, których miałyście okazję poznać w Zły Romeo. Jeśli do tej pory poszukiwałyście literatury kobiecej, która wciągnie Was do reszty, trafiłyście idealnie. Leisa Rayven udowadnia, że jej ogromny sukces nie jest kwestią przypadku. Skradła serca tysięcy Czytelniczek na całym świecie, a mimo popularności, jaką zyskała, nie spoczęła na laurach. Dzięki temu na Wasze ręce składa najnowszą powieść. Koniecznie przekonajcie się sami, jakie wyzwania tym razem postawi przed bohaterami.

Kontynuacja bestsellerowej serii Leisy Rayven. Zła Julia - kup na TaniaKsiazka.pl

Kontynuacja bestsellerowej serii Leisy Rayven – kilka słów

Główna bohaterka, Cassie, przeszła w życiu ciężką próbę. Okazało się, że chociaż miłość jest jednym z najsilniejszych uczuć, to czasem nie wystarczy. Odkąd odszedł Ethan, minęło już kilka lat, a ona wciąż nie wie, dlaczego chłopak to zrobił, bez oglądania się za siebie. Kiedy jednak ponownie pojawia się w jej życiu, dziewczyna dobrze wie, co musi zrobić. Przybiera maskę obojętności i zaczyna odgrywać najtrudniejszą z życiowych ról. Sprawa nie jest łatwa i prosta, gdyż jej serce wyrywa się do ukochanego.

Wkrótce okazuje się, że Ethan i Cassie zostają zaangażowani do tej samej sztuki teatralnej. Para ponownie zbliża się do siebie. Chłopak głęboko wierzy w to, że dostanie jeszcze jedną szansę. Zapewnia przy tym gorliwie, że naprawdę się zmienił. Dziewczyna zaś wraca myślami do minionego czasu, próbując zrozumieć, co się wtedy stało. Uparcie twierdzi też, że nadal nie zna całej prawdy o swoim ukochanym. Jeśli miłość już raz okazała się niewystarczająca, czy tym razem udźwignie tę dwójkę i pozwoli im zacząć wszystko od nowa? Czy nieufność, sprytnie wkradająca się w każdy zakamarek duszy, rozdzieli ich na zawsze?

Książkę pt. Zła Julia znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej. Przekonajcie się same, że powieść stworzona przez Leisy Rayven idealnie sprawdzi się podczas deszczowych, jesiennych dni. Ta historia skradnie Wasze serce, gwarantujemy.