FantasyYoung AdultZapowiedzi i nowości

Krew i miód – kontynuacja książki Gołąb i wąż już w księgarniach

Krew i miód - kontynuacja książki Gołąb i wąż już w księgarniach

Powieść Gołąb i wąż, świetny debiut Shelby Mahurin, trafił do serc fanów fantasy Young Adult. Już możecie poznać kontynuację tej historii, po kolejna odsłona tej opowieści, Krew i miód, niedawno trafiła na półki naszych księgarń. Jeszcze więcej magii, czarownic i romansu… Jesteście ciekawi?

Krew i miód - kontynuacja książki Gołąb i wąż już w księgarniach

Krew i miód – kontynuacja książki Gołąb i wąż

Powieść Gołąb i wąż przedstawiła czytelnikom niezwykłą parę bohaterów: Louise Le Blanc, ukrywającą to, że była czarownicą i Reida Diggory’ego – chasseura, łowcę wiedźm, który na poczet Kościoła chce wyplenić magię ze świata. Wskutek kilku trudnych do przewidzenia sytuacji, tych dwoje całkiem wbrew sobie stanęło na ślubnym kobiercu.

Lou i Reid to zupełne przeciwieństwa: on jest skupiony na swoim zadaniu, opanowany i aż do bólu poprawny, a ona bywa wulgarna i przepełnia ją energia. Jak się okazało, z takiego połączenia może wyjść całkiem ciekawa mieszanka.

Krew i miód - kontynuacja książki Gołąb i wąż - dla fanów Satah J. Maas

Krew i miód — zarys fabuły

Lou, Reid, Coco i Ansel ledwo uniknęli śmierci z rąk Dames Blanches. Teraz muszą znaleźć schronienie, bo ścigają ich prawie wszyscy: sabat, Kościół i wysłannicy Królestwa.

Podpadli chyba każdemu, komu tylko mogli. Ścigają ich i wiedźmy, i chasseurzy. Znalezienie azylu w takiej sytuacji to trudne zadanie, dlatego grupa będzie musiała się rozdzielić. Żeby zregenerować siły, muszą udać się na nowe misje, by znaleźć nowych sojuszników.

Jednocześnie z każdym dniem powiększa się przepaść, jaka powstała między  Lou i Riedem. Czy uda im się ocalić to, co do tej pory zbudowali? Na pewno nie pomoże w tym gra, w jaką wciąga ich Morgane…

Gołąb i wąż - dla fanów Szklanego tronuDla fanów Szklanego tronu

Zapowiada się fantastyczna historia pełna akcji, intryg i miłości. Dlatego książki Shelby Mahurin powinny przypaść do gustu wszystkim fanom Sarah J. Maas, która nomen omen zachwyciła się Gołębiem i wężem:

Genialny debiut, pełen wszystkiego, co kocham: z nietuzinkową bohaterką z krwi i kości, pokręconym i śmiercionośnym systemem magii oraz płomiennym romansem, który sprawiał, że zarywałam noce, czytając kolejne strony. „Gołąb i wąż” to absolutna perełka wśród książek.

Krew i miód to świetnie skrojona historia z nurtu fantasy Young Adult, nic dziwnego, że książki autorki szturmem podbijają serca miłośników gatunku, a tym samym listy bestsellerów. Po książkę zajrzyjcie tutaj: Shelby Mahurin – książki.

Sprawdź też: