Królowie Wyldu - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Królowie Wyldu to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników literatury fantasy. Książka Nicholasa Eamesa na polskim rynku pojawi się już 30 października 2018 roku i z pewnością przypadnie do gustu każdemu, kto zachwyca się powieściami Abercrombiego i Pratchetta. Jeśli zatem poszukujecie nietuzinkowych powieści z gatunku fantasy, trafiliście idealnie. Warto tutaj również wspomnieć o tym, iż autor zgarnął mnóstwo prestiżowych nagród i wyróżnień za najlepszy debiut fantasy 2017 roku. Zaintrygowani? Koniecznie sprawdźcie tę pozycję i przekonajcie się sami, co takiego ma w sobie ta książka.

Królowie Wyldu – chwała nigdy się nie starzeje

Głównym bohaterem powieści jest Clay Cooper. To on przewodził grupie najemników, którzy niegdyś zasłynęli, jako najokrutniejsi w branży. Byli jednak przede wszystkim najlepsi z najlepszych w tej części Wyldu. Niestety dni ich chwały już dawno przeminęły. Oni sami oddalili się od siebie, rozpili, przytyli i zestarzeli. Jednak pewnego dnia na progu Claya pojawia się jego dawny kompan, Gabriel. Mężczyzna przybywa z prośbą, która dotyczy niezwykle trudnej misji. I wie, że zadania podjąłby się tylko ktoś niezwykle odważny lub bardzo głupi. Okazuje się, że córka Gabriela, Rose, została uwięziona na drugim końcu świata. W mieście obleganym przez potworów nazywanych hordą z Wyldu.

W związku z tym zostaje reaktywowana Saga, przed którą niełatwe zadanie. Aby dotrzeć pod mury miasta, jej członkowie będą musieli zmierzyć się z hordą, kanibalami oraz żądnymi zemsty bogami. Ponadto po piętach drepcze im łowczyni głów, która nie pozwala im ani na chwilę wytchnienia.

Wszyscy jednak wiedzą, że to najlepszy czas, by przywrócić Sagę do życia i ożywić jej zapomnianą chwałę.

Przypominamy, że książka pt. Królowie Wyldu będzie dostępna na naszym rynku od 30 października bieżącego roku. Powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury fantasy. Zdecydowanie książka Nicholasa Eamesa nie przez przypadek stała się międzynarodowym hitem i zyskała grono wielbicieli na całym świecie. Koniecznie sprawdźcie sami! Gwarantujemy, że nie pożałujecie.