Tylko dla ciebie - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Drugi tom serii Cole to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek twórczości pisarki Vi Keeland. Autorka ma już na koncie mnóstwo światowych bestsellerów z gatunku romansów czy powieści erotycznych. Seria, o której dziś mowa cieszy się ogromną popularnością na całym świecie i w błyskawicznym tempie podbiła serca międzynarodowej publiki. Teraz czytelniczki również w Polsce mają szansę poznać dalsze losy jej bohaterów. Książka pt. Tylko dla ciebie będzie dostępna w sprzedaży już od 12 października 2018 roku i przypadnie do gustu wszystkim wielbicielkom literatury kobiecej i erotycznej. Jakie wyzwania tym razem stawia autorka przed bohaterami? Przekonajcie się o tym same!

Drugi tom serii Cole – kontynuacja zmysłowej historii, która swój początek miała w raju

Głównymi bohaterami tej historii są Jack i Sydney, którzy mają za sobą namiętny tydzień w raju. Każde z nich myślało, że to jedynie wakacyjna przygoda i tak też traktowali tę relację. Jednak bardzo szybko okazało się, że dla obojga ich znajomość zaczyna znaczyć coś więcej.

Z tego powodu para postanowiła, że spróbują zbudować prawdziwy partnerski związek. A ponieważ wszystko wskazuje na to, że mają ogromne szanse na szczęście, śmiało podejmują wyzwanie. Jednak już wkrótce Sydney otrzymuje zawodową propozycję, o jakiej zawsze marzyła. Szybko decyduje się, iż wykorzysta ten czas i nie zmarnuje danej jej szansy.

Tym samym zakochana Sydney wyrusza w tournee, podążając za swoimi marzeniami. U boku ma mężczyznę, któremu nie jest obojętna. Jednak czy wakacyjna miłość Jacka i Syd ma szansę przetrwać w prawdziwym życiu? Życiu, które nierzadko przytłacza prozą codzienności i z brutalną siłą pokazuje, że nie zawsze jest jak w raju?

Przypominamy, że drugi tom serii Cole będzie dostępny w sprzedaży od 12 października 2018 roku. Książkę pt. Tylko dla ciebie znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i erotycznej.

Natomiast tutaj znajdziecie tom pierwszy historii. Jeśli zatem do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z twórczością tej autorki, dziś jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Przekonajcie się same!