Kryminały na wakacje - kup na TaniaKsiazka.pl

Kryminały na wakacje to idealne zestawienie dla wszystkich tych, którzy interesują się tym gatunkiem. Poza tym powody do zadowolenia mają również wielbiciele historii sensacyjnych. Wśród dzisiejszych propozycji znajdziecie nie tylko zagraniczne bestsellery, ale przede wszystkim polskie powieści kryminalne, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem czytelników. Musimy bowiem przyznać, że w ostatnim czasie na rynku pojawiło się, lub pojawi, sporo ciekawych i nietuzinkowych rodzimych historii kryminalnych. Tym samym nie pozostaje nam nic innego, jak zachęcić was do zapoznania się z dzisiejszym zestawieniem. Koniecznie dajcie nam też znać, czy któraś pozycja szczególnie was zainteresowała!

Kryminały na wakacje – Ostra jazda

Ostra jazda - kup na TaniaKsiazka.plJest rok 2015. Cały kraj szykuje się do wyborów parlamentarnych, a Europą wstrząsa kryzys uchodźczy. W Poznaniu niedaleko szkoły oficerskiej, żołnierze znajdują zwłoki swojego kolegi. Podoficer został zastrzelony. W związku z tym Żandarmeria Wojskowa rozpoczyna śledztwo. Jest ono jednak prowadzone tak nieudolnie, że większość śladów, które mogłyby pomóc w odnalezieniu mordercy, zostaje zatarta i dosłownie zadeptana.

Kilka tygodni później pewien grzybiarz natrafia w lesie na zwłoki młodej kobiety. Dziewczyna została zabita strzałem w głowę z bliskiej odległości. Wkrótce okazuje się, że była jedną z prostytutek pracujących przy drodze. Śledztwo w sprawie prowadzą policjanci z komendy w pobliskich Szamotułach. Poza tym Komenda Wojewódzka w Poznaniu przysyła im do pomocy młodą policjantkę. Dziewczyna z zapałem bierze się do pracy i wkrótce odkrywa, że z tą zbrodnią powiązani są handlarze żywym towarem.

Książka jest już w sprzedaży

Kryminały na wakacje – Układ

Komisarz Monika Brzozowska nie może podnieść się psychicznie po tym, jak w obronie własnej zabiła swojego męża, Układ - zobacz na TaniaKsiazka.plpłatnego zabójcę. Przychodzi jej to z tym większym trudem, że przełożeni odesłali ją na bezterminowy urlop. Poza tym pani komisarz przy okazji powraca do zgubnego nałogu, który przed laty prawie wyprowadził ją na tamten świat.

Tymczasem zaczynają ginąć świadkowie, którzy mieli pomóc policji w doprowadzeniu na ławę oskarżonych szajki pedofilów. Tym samym wszystko wskazuje na to, że to właśnie niebezpieczni i wpływowi mężczyźni, czerpiący uciechy z zabaw z nieletnimi, próbują ukręcić łeb sprawie. Z czasem okazuje się, że wszystko jest znacznie bardziej skomplikowane, a bycie katem wcale nie wyklucza bycia ofiarą.

Książka jest już w sprzedaży.

Kryminały na wakacje – Odwet, kontynuacja powieści Zamęt

Odwet - sprawdź na TaniaKsiazka.plWaldemar Zenonik, oficer polskiego wywiadu, ginie w Algierze, wykonując misję związaną z kontraktem Polskiego Koncernu Zbrojeniowego. Ślady wskazują na Al-Kaidę. W tym samym czasie w Baku inny oficer wywiadu, Robert Kunicki, spotyka się z Jewgienijem Morozowem – dziennikarzem i rosyjskim szpiegiem. Wkrótce po rozmowie umiera na atak serca. Tym samym tajemnicze śmierci polskich agentów wzbudzają zainteresowanie Rosjan. W związku z tym pułkownik GRU Arsen Fiedotow bacznie śledzi sytuację na polskiej scenie politycznej.

Stawka jest szczególnie wysoka – zbliżają się wybory parlamentarne. Sekcja Romana Leskiego otrzymuje zadanie specjalne, prześwietlenie bohatera z Iraku, Olgierda Rubeckiego, który startuje w wyborach i zagraża partii rządzącej. Okazuje się, że w sprawach Rubeckiego i oficerów pojawiają się te same nazwiska.

Książka dostępna od 19 czerwca 2019 roku.

Kryminały na wakacje – Szlif, seria z Lincolnem Rhymem

W sobotnie południe w salonie jubilera i szlifierza diamentów na Manhattanie zostaje dokonane potrójne Kryminały na wakacje - kup na TaniaKsiazka.plmorderstwo, którego ofiarami padają właściciel i jego dwoje klientów. Sprawca z niewiadomego powodu zostawia na miejscu zdarzenia kamienie warte pół miliona dolarów. Poza tym pozostawia przy życiu świadka, młodego, utalentowanego szlifierza diamentów, Vimala Lahoriego. To on zawiadamia policję o zbrodni, po czym znika.

 Śledztwo przejmują Lincoln Rhyme i Amelia Sachs, którzy muszą odnaleźć Vimala, zanim sprawca zdąży naprawić swój błąd. Kiedy dochodzi do następnych przestępstw, staje się jasne, że zabójcy nie chodzi o diamenty, ale o narzeczonych, którzy giną z jego ręki w radosnych dla siebie chwilach. Podczas zakupu pierścionka zaręczynowego, planowania wesela, po przymiarce sukni ślubnej. „Przyrzeczennik”, jak przedstawia się morderca, pojawia się niespodziewanie, uzbrojony w pistolet lub nóż, błyskawicznie zmieniając szczęście dwojga ludzi w tragedię. Nagle w mieście dochodzi do serii tajemniczych katastrof. Czy to nieszczęśliwy splot okoliczności, czy starannie zaplanowana intryga, która ma pomóc szaleńcowi zmylić tropy i umknąć przed policją?

Książka dostępna od 7 czerwca 2019 roku.

Nie szukaj mnie - kup na TaniaKsiazka.plKryminały na wakacje – Nie szukaj mnie

Dokładnie przed rokiem Caroline Johnson postanowiła ze sobą skończyć. Było to wstrząsające samobójstwo, wierna kopia tego, które kilka miesięcy wcześniej popełnił jej mąż. Ich córka Anna od tamtej pory bezskutecznie usiłuje pogodzić się z utratą rodziców. Dziś sama ma dziecko i tęskni za matką bardziej niż kiedykolwiek. W związku z tym zaczyna zadawać sobie pytania. Ponieważ chce wiedzieć, jak naprawdę zginęli rodzice. Jednak grzebiąc w ich przeszłości, naraża się na ogromne niebezpieczeństwo. Niektórych poszukiwań lepiej nie zaczynać.

Książka dostępna od 13 czerwca 2019 roku.

Kryminały na wakacje – Cenny motyw, seria z Celiną Stefańską

Aleksandra otrzymuje od swojego kochanka drogocenny pierścionek. Wkrótce zostaje zamordowana. Czy zbrodniaKryminały na wakacje - zobacz na TaniaKsiazka.pl ma coś wspólnego z wyjątkową biżuterią? Celina Stefańska, prywatna detektyw, która przypadkowo trafia na miejsce morderstwa, postanawia wszcząć dochodzenie. Poza tym śledcza stawia przed sobą jeszcze jedno trudne zadanie. Wobec nieudolności policji postanawia odnaleźć morderców swoich rodziców i raz na zawsze zamknąć tę trudną sprawę. Czy Celinie uda się dotrzeć do bolesnej prawdy? Czy odkryje, kto stoi za traumą, z którą musi się borykać?

Książka jest już w sprzedaży.

Kryminały na wakacje – Łatwy hajs, drugi tom serii Kryształowi

Łatwy hajs - kup na TaniaKsiazka.plNa portalu społecznościowym pojawia się post znanego judoki, wzywający do bojkotu policjanta. Podane zostają dane osobowe funkcjonariusza. W związku z tym sprawa trafia na biurko Drivera, fusza BSWP. Odwiedza on judokę i dowiaduje się, że fusz o pseudonimie Łysy wymusza od właścicieli klubów go-go kasę za ochronę. Tym, którzy nie chcą płacić, daje gorzką lekcję pokory: zamyka ich kluby, a właścicieli zgarnia do paki.

Tym samym Driver musi sprawdzić, czy oskarżenia mają w sobie ziarno prawdy, czy są jedynie zemstą rozgoryczonego cwaniaka. Zwłaszcza że, Łysy jest członkiem zespołu Życie i Zdrowie, a w związku z tym zajmuje się monitorowaniem nocnych klubów i agencji towarzyskich.

Ktoś go ewidentnie wodzi za nos, pytanie tylko kto?

Książka jest już dostępna w sprzedaży.

Kryminały na wakacje – Niebezpieczna gra

Weronika to jedna z najlepszych policjantek w wydziale kryminalnym stołecznej policji. Jednak jej karierę przerywa Niebezpieczna gra - sprawdź na TaniaKsiazka.pldramatyczna akcja, w której traci partnera. Z tego powodu jej życie całkowicie się zmienia. Wkrótce kobieta nieoczekiwanie dostaje zadanie, które wykonać może tylko ona. W Wilanowie znaleziono zwłoki kandydata na urząd premiera, a jedynym świadkiem zdarzenia jest znany i zabójczo przystojny aktor, Przemysław Rej. Niestety gwiazdor nic nie pamięta. A w związku z tym, dopóki sprawa nie zostanie wyjaśniona, mężczyzna potrzebuje całodobowej ochrony. Aby nie wzbudzać podejrzeń, Weronika i Rej muszą udawać parę. Wkrótce okaże się, że mężczyzna nie mówi całej prawdy, a na jaw wychodzą kolejne sekrety. Poza tym oboje zostają wplątani w niebezpieczną grę, w której stawką będzie nie tylko życie.

Książka jest już dostępna w sprzedaży.